Reklama
Reklama

Wiadomo, kto zastąpi Martę Manowską w "The Voice Senior". To ulubienica Telewizji Polskiej!

Marta Manowska (38 l.) ma za sobą kilka trudnych dni. Na telewizyjnych korytarzach od dłuższego czasu plotkowano o jej usunięciu z programu "The Voice Senior". Choć oficjalna przyczyna tej decyzji nie została podana, dziś wiadomo, kto zastąpi byłą ulubienicę Jacka Kurskiego. Czy Marta Manowska ma konkurencję?

Wiadomo, kto zastąpi Martę Manowską w "The Voice Senior". To ulubienica Telewizji Polskiej!

Od kilku dni głośno mówi się o zmianach, które nagle zaszły w życiu Marty Manowskiej. Dotychczasowa ulubienica Telewizji Polskiej niedawno straciła posadę w programie "The Voice Senior". Prezenterka znana przede wszystkim z randkowego show "Rolnik szuka żony"  oraz "Sanatorium miłości" zdawała się cieszyć niesłabnącą popularnością na telewizyjnych korytarzach, nie czuła zbliżającego się zagrożenia.

Ostatecznie decydenci TVP orzekli, że w roli gospodyni "The Voice Senior" lepiej sprawdzi się ktoś inny. Manowska nie odniosła się w żaden sposób do tej decyzji i nadal cieszy się urlopem, z którego regularnie publikuje zdjęcia na social mediach.

Reklama

W piątkowym wydaniu "śniadaniówki" TVP w końcu ujawniono, kto zastąpi Martę Manowską. Prowadzącą 4. Sezonu "The Voice Senior" została jedna z ulubienic Telewizji Polskiej - Małgorzata Tomaszewska. Prezenterka nie tylko od lat pojawia się w porannym show "Pytanie na śniadanie", ale ma też doświadczenie w pełnieniu funkcji gospodyni imprez organizowanych przez narodowego nadawcę.  Małgosia w swoim dorobku udział w takich eventach jak: "Wakacyjna Trasa Dwójki", dwie edycje "The Voice of Poland", czy "Sylwester marzeń z Dwójką".

Jak przyznaje gwiazda TVP, w rodzinnym domu nie miała szansy zaznać bliskości dziadków. Tym bardziej jest podekscytowana wizją spotkań ze starszymi, acz utalentowanymi muzycznie osobami.

Z oficjalnej informacji przekazanej przez Telewizję Polską wynika, że Marta Manowska nadal pozostanie prowadzącą "Sanatorium Miłości" oraz pojawi się w 9. Edycji show "Rolnik Szuka Żony".

Zobacz też:

Marta Manowska uciekła od problemów w TVP. Jest pilne oświadczenie stacji ws. gwiazdy "Rolnik szuka żony"

Czarne chmury nad Martą Manowską? Straciła "fuchę" w TVP!

Laluna Unique jedzie na kolejny zabieg do Turcji! Ostrzega: "Lecę na dosyć inwazyjną operację"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Tomaszewska | Marta Manowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy