Reklama
Reklama

Laluna Unique jedzie na kolejny zabieg do Turcji! Ostrzega: "Lecę na dosyć inwazyjną operację"

Laluna Unique (39 l.), gwiazda programu "Królowe życia" kocha zmieniać swój wizerunek. Choć mogłoby się zdawać, że już nie da się zbyt wiele "poprawić" w jej urodzie, celebrytka właśnie szykuje się na kolejną wycieczkę do tureckiej kliniki medycyny estetycznej. Znów będzie majstrowała przy twarzy?

Laluna Unique jedzie na kolejny zabieg do Turcji! Ostrzega: "Lecę na dosyć inwazyjną operację"

Laluna Unique, a raczej Katarzyna Alexander, nigdy nie kryła się ze skłonnościami do poprawiania urody. Po korekcie nosa oraz kolejnej operacji biustu celebrytka stwierdziła, że kończy z drastycznymi zmianami wizerunku, jednak dziś okazuje się, szybko zmieniła zdanie. Jak wiadomo, z zabiegami medycyny estetycznej łatwo przesadzić, co niedawno najwyraźniej dotarło do Kasi. Teraz celebrytka oświadczyła, że zamierza rozpuścić kwas, który dotychczas znajdował się w jej brodzie, a także ustach. Regularne powiększanie warg jest na tyle uciążliwe dla celebrytki, że podjęła decyzję o trwałej operacji ust, by już na zawsze nabrały pełnych kształtów.

Reklama

Do zabiegu ma dojść w jednej z tureckich klinik. Jak już w przeszłości udowadniali inni polscy celebryci - ten kraj oferuje szerokie usługi z zakresu poprawiania urody. Przekonali się o tym m.in. Radek Majdan i Misiek Koterski, którzy odwiedzili Stambuł przy okazji przeszczepu włosów.

To nie koniec wielkich planów Laluny. Choć trudno w to uwierzyć, biorąc pod uwagę ilość zabiegów, którym dotychczas poddała się "królowa życia", w Turcji czeka ją wieloetapowa operacja. Decyzję o kolejnym zabiegu tłumaczy nagłą utratą wagi. Po tym, jak Katarzyna intensywnie przygotowywała się do walki w oktagonie, udało jej się zrzucić kilkanaście kilogramów, co sprawiło, że jej skóra nie jest już tak napięta jak dotychczas.

Zobacz też:

Laluna – o ile się wzbogaciła po dołączeniu do programu „Królowe życia?”

Laluna Unique ujawnia, dlaczego TVN zawiesiło "Królowe życia". O tym nie mówi się głośno

Gąsiewska coraz częściej jest z nim widywana. "Doskonale się rozumieją"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Laluna Unique | "Królowe życia"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy