Reklama
Reklama
Tylko u nas

Czarne chmury nad Martą Manowską? Straciła "fuchę" w TVP!

​Marta Manowska do niedawna była ulubienicą Jacka Kurskiego. Teraz zbierają się nad nią ciemne chmury... Jak udało się ustalić Pomponikowi, gwiazda TVP straciła właśnie intratną posadę! W którym programie już jej nie zobaczymy?

Błyskotliwa kariera Manowskiej w TVP

Nie da się ukryć, że kariera Marty Manowskiej w Telewizji Publicznej była ekspresowa i błyskotliwa. Po latach mało medialnych zleceń i pracy przy castingach, dziennikarka została prowadzącą show "Rolnik szuka żony", który szybko stał się ogólnopolskim hitem i regularnie gromadził przed telewizorami wielomilionową publiczność.

Manowska szybko stała się ekspertką od seniorów i osób starszych - jeśli telewizja widziała tego typu format w swojej ofercie, obsadzenie jej w roli prowadzącej było dla Jacka Kurskiego bardziej niż oczywiste. I tak po sukcesie "Rolnik szuka żony", przyszedł czas na kolejne hitowe formaty - "Sanatorium miłości" i "The Voice Senior". Wydawało się, że jej pozycja w stacji jest niezagrożona.

Reklama

"The Voice Senior": Marta Manowska nie poprowadzi już show

Okazuje się jednak, że Manowska nie cieszy się już tak wysokimi notowaniami u włodarzy TVP. Jak udało się dowiedzieć Pomponikowi, gwiazda straciła posadę prowadzącej "The Voice Senior".

Naturalnym więc wydaje się pytanie, kogo zobaczymy na miejscu Manowskiej w "The Voice Senior". Z naszych informacji wynika, że widzowie raczej nie powinni spodziewać się rewolucji i na ekranie zobaczą znaną im już twarz.

Sama Manowska zdaje się robić dobrą minę do złej gry i na swoim Instagramie publikuje codzienne urlopowe aktywności z plaży. Póki co, próżno tam szukać informacji o stracie pracy, za wyjątkiem małego detalu: na profilu celebrytki znajduje się lista prowadzonych przez nią programów, a "The Voice Senior" zniknął już z tej listy. Będziecie za nią tęsknić?

Zobacz też:

Marta Manowska zdradziła smutne kulisy pracy w TVP

Marta Manowska wyznaje miłość na Instagramie

Siostry mówią, co odnajdują w Oknach Życia

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "The Voice Senior" | Marta Manowska | TVP
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy