Reklama
Reklama

Marta Manowska uciekła od problemów w TVP. Jest pilne oświadczenie stacji ws. gwiazdy "Rolnik szuka żony"

Marta Manowska bez wątpienia w ostatnich latach stała się jedną z największych gwiazd TVP. Popularność przyniósł jej program "Rolnik szuka żony", a potem jeszcze równie hitowe "Sanatorium Miłości". Marta prowadziła także muzyczny program "The Voice Senior". Osoby z Woronicza doniosły jednak, że jej pozycja w stacji przestała być tak silna i jej przyszłość nie wygląda już wcale tak kolorowo. Gdy zrobiło się zamieszanie w mediach, TVP postanowiła wydać oświadczenie w tej sprawie...

Marta Manowska od kilku lat bywa nazywana naczelną swatką kraju. Jako gospodyni "Rolnik szuka żony" czy "Sanatorium miłości" przyczyniła się powstania wielu związków wśród uczestników. 

Wspomniane programy uczyniły z samej prowadzącej jedną z największych gwiazd w Polsce. A już na pewno na Woronicza, gdzie jej kariera z każdym rokiem tylko nabierała tempa. 

Oprócz wspomnianych programów randkowych dostała do prowadzenia także show "The Voice Senior". Jednak jak udało nam się dowiedzieć, w nowej edycji już jej ponoć nie zobaczymy.

Czarne chmury nad Martą Manowską

"Na korytarzach telewizji coraz częściej mówi się o tym, że nie jest już ulubienicą Kurskiego, a praca z nią nie jest tak łatwa, jak mogłoby się wydawać. Nie zobaczymy jej w najbliższej edycji „The Voice Senior” i niewykluczone, że to nie koniec zmian w jej grafiku" - zdradził nasz informator.

Reklama

Doniesiono nam, że Martę ma zastąpić inna gwiazda stacji. Pojawiło się nazwisko Idy Nowakowskiej, Małgorzaty Tomaszewskiej i Kasi Cichopek

Oświadczenie TVP ws. Manowskiej

"Fakt" postanowił dowiedzieć się, na ile są to prawdziwe doniesienia. W końcu z TVP przyszło pilne oświadczenie. Warto zauważyć, że pracodawca Manowskiej nie zaprzeczył plotkom o utracie pracy przez Martę. Wszystko ma się jednak wyjaśnić w piątkowym "PNŚ'. 

"W jutrzejszym "Pytaniu na śniadanie" ujawnimy, kto poprowadzi "The Voice Senior" i opowiemy o planach zawodowych Marty Manowskiej. Dodatkowo wyślemy komunikat prasowy" - czytamy w komunikacie od rzecznika TVP, które otrzymał "Fakt". 

Sama Manowska też nie odniosła się do tych rewelacji. Aktualnie przebywa poza Warszawą. Jednak jej ostatni, dość tajemniczy wpis brzmi w tej sytuacji bardzo wymownie.

"W życiu są momenty. Są momenty. W pogoni za słońcem. I szczęściem" - możemy przeczytać. 

Myślicie, że faktycznie dni Marty są policzone w TVP?

Zobacz też:

Marta Manowska zdradziła smutne kulisy pracy w TVP

Marta Manowska wyznaje miłość na Instagramie

Siostry mówią, co odnajdują w Oknach Życia

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marta Manowska | Jacek Kurski | TVP | "The Voice Senior"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy