Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Weronika Książkiewicz wygrała w sądzie z ojcem swojego dziecka!

Weronika Książkiewicz (33 l.) po trzech latach sądowej batalii o syna wygrała z jego ojcem Krzysztofem Latkiem (49 l.).​

W poznańskim Sądzie Rejonowym zapadły dwa wyroki w toczących się od 2010 roku dwóch sprawach dotyczących syna Weroniki Książkiewicz, 4-letniego Borysa.

Reklama

Jak dowiedział się magazyn "Twoje Imperium", sąd powierzył aktorce pełnię władzy rodzicielskiej i nie wyraził zgody na pobyt Borysa w domu ojca, o co ten usilnie zabiegał.

Warszawski biznesmen ma jedynie prawo współdecydować o ważnych kwestiach dotyczących dziecka i może spotykać się z synem jedynie w Poznaniu i to w obecności matki.

Przez pierwsze dwa miesiące od wydania wyroku - w co drugi poniedziałek w godzinach od 10 do 12 (później ten czas ma się wydłużać do godz. 14). 

Borys może też spędzać z tatą drugi dzień świąt Wielkanocnych i Bożego Narodzenia w godzinach 10-14.

Niewykluczone, że biznesmen złoży odwołanie, bo oba wyroki uniemożliwiają kontakt z Borysem mieszkającym w Warszawie jego dziadkom, jak również nowej rodzinie biznesmena, który dziewięć miesięcy temu się ożenił, a niedawno po raz drugi został ojcem.

Przypomnijmy, że romans Książkiewicz z Latkiem zakończył się trzy miesiące po narodzinach ich syna Borysa.

Aktorka wyprowadziła się ze stolicy do Poznania, co utrudniało ojcu kontakty z dzieckiem. Próby polubownego rozwiązania sprawy spełzły na niczym. Strony zaczęli więc pozywać się wzajemnie.

Dowiedz się więcej na temat: Weronika Książkiewicz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama