Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Wawrzecki oddał córkę do rodziny zastępczej!

To była dla niego bardzo trudna decyzja. Nie dał rady dłużej zajmować się niepełnosprawnym dzieckiem...

Zanim Paweł Wawrzecki (63 l.) poznał Izabelę Roman, bogatą bizneswoman z Chicago, córka była najważniejszą kobietą w jego życiu. Choć Ania ma już ponad 30 lat, wciąż - ze względu na chorobę - potrzebuje stałej opieki i ciągłej uwagi. Po ślubie z Izą Paweł Wawrzecki musiał nauczyć się dzielić czas między nią, a żonę...

Reklama

"Był szczęśliwy, że znalazł miłość, a jednocześnie cierpiał, że jeżdżąc do Chicago zmuszony jest zostawić dziecko pod opieką obcych ludzi" - wyznaje znajoma aktora w "Życiu na Gorąco".

Trudności zaczęły się od momentu, gdy zmarła jego żona Barbara Winiarska, mama Ani. Aktor wziął na siebie wszystkie obowiązki związane z opieką nad chorą na porażenie mózgowe pociechą.

Ostatnio jednak coraz trudniej było mu dzielić życie pomiędzy USA, gdzie na stałe mieszka jego nowa żona, a Polską, gdzie czeka ukochana córka.

Stwierdził, że "podrzucanie" Ani opiekunom na czas, gdy nie ma go w kraju, źle wpływa na dziewczynę, dla której najważniejsze jest poczucie bezpieczeństwa, jakie dać może jej tylko posiadanie prawdziwej rodziny. W końcu na stałe powierzył opiekę nad córką zaprzyjaźnionej z nim parze.

"To była najtrudniejsza decyzja w jego życiu. Wiedział, że spotka się z lawiną krytyki, spodziewał się, że ludzie będą mówić, że chciał pozbyć się kłopotu, by zacząć wreszcie żyć dla siebie" - mówi osoba z bliskiego otoczenie Pawła.

To, że córka już z nim nie mieszka, nie oznacza, że Wawrzecki zupełnie o niej zapomniał. Tata, jak tylko jest w kraju wpada do dziecka i razem chodzą na spacery, rozmawiają, cieszą się sobą.

Podobno Ania czuje się świetnie w nowej rodzinie, co tylko utwierdziło aktora, że podjął słuszną decyzję.


Życie na gorąco

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Paweł Wawrzecki | Rodzina zastępcza | niepełnosprawni

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama