Reklama
Reklama

Uzdrowicielska szamanka Macademian Girl, bije w bęben w TVP. Ten filmik jest hitem!

Macademian Girl, czyli Tamara Gonzalez Perea (32 l.) po karierze w TVP postanowiła obrać nowy kierunek. W ten oto magiczny nomen omen sposób, blogerka stała się szamanką i duchową uzdrowicielką. Jej filmik z występu w "Sprawie dla reportera" u boku Elżbiety Jaworowicz stał się hitem w sieci. Musicie to zobaczyć!

Tamara Gonzalez Perea, czyli Macademian Girl stała się nową królową polskiej ezoteryki. Kiedyś blogerka i prezenterka TVP, dzisiaj jest obiektem kpin internautów i portali. Wszystko przez praktyki, które są lekko mówiąc... zaskakujące.

Macademian Girl gra na bębnach w TVP

Tamara Gonzalez Perea w "Sprawie dla reportera" w TVP zaczęła grać na bębnie, który ma zmieniać stan emocjonalny, a także leczyć. Macademian Girl wystąpiła w odcinku, podczas którego omawiano przypadek Pani Emilii z Białegostoku, cierpiącej na udar mózgu. Kobieta szuka sposobów na odzyskanie sprawności. Wtedy do studia weszła Tamara i zaczęła odgrywać uzdrawiający, muzyczny spektakl z wykorzystaniem bębna. Miny uczestników koncertu były co najmniej nietęgie.

Reklama

Była blogerka, a obecnie Szamanka prowadzi również sklep internetowy, w którym sprzedaje czaszki o magicznych właściwościach, kadzidła, świece i oczywiście bębny. Na swoim Instagramie @tamaragonzalezperea publikuje swoje koncerty i przemyślenia duchowe.

Macademian Girl od blogerki do Szamanki TVP

Tamara Gonzalez Perea swoją internetową karierę zaczynała od bycia "szafiarką". Wraz z Maffashion i Jessicą Mercedes były wielką trójcą modowej blogosfery. O ile dwie koleżanki nadal utrzymały się w branży, to Tamara poszukiwała nowych dróg, które zaprowadziły ją do "Tańca z Gwiazdami", a także "Pytanie na śniadanie".

Z TVP Macademian Girl odeszła w atmosferze skandalu. Biznes blogowy nie kręcił się już tak dobrze jak kiedyś, więc Tamara postanowiła zostać... duchową terapeutką.

Też czujecie ten uzdrawiający dreszcz podczas bicia w bęben?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Macademian Girl | Sprawa dla reportera | TVP
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy