Mikołaj "Bagi" Bagiński sylwestrowy wieczór spędzi na Sylwestrowej Mocy Przebojów, gdzie u boku swojej trenerki z "Tańca z gwiazdami" - Magdy Tarnowskiej, zatańczy do jednej z najbardziej znanych piosenek Urszuli.
Okazuje się, że tuż po zejściu ze sceny planuje rychły powrót do domu. Ujawnił, z kim planuje przywitać Nowy Rok.
Bagi wystąpi na Sylwestrowej Mocy Przebojów. Polsat zapewnił mu nawet prywatny samolot
Na tegorocznej imprezie sylwestrowej Polsatu nie zabraknie zwycięzców jesiennej edycji "Tańca z gwiazdami". Mikołaj Bagiński i Magda Tarnowska pojawią się na scenie w Toruniu, gdzie zatańczą do utworu "Latawce, dmuchawce, wiatr", który na supernowoczesnej scenie wykona Urszula.
Bagi postawił jednak warunek produkcji. Poprosił bowiem, by zapewnili mu prywatny samolot, który umożliwi mu szybkie przetransportowanie się do Warszawy.
Nowy Rok Bagi chce bowiem przywitać z bliskimi, którzy są dla niego najważniejsi.
"Mamy też imprezę dresscode'ową, więc takim moim najważniejszym punktem i gwiazdką mojego wystąpienia, było to, żebym mógł finalnie przetransportować się w nocy, żebym ten sylwester mógł spędzić i północ mógł spędzić z moimi bliskimi ludźmi z dresscode. I udało się wszystko zrobić. Poprosiłem Polsat, żeby nam pomógł w organizacji tego przedsięwzięcia, więc dostaliśmy taki środek transportu. Pierwszy raz będę czymś takim leciał" - zdradził w rozmowie z "Faktem".
Młody influencer nie ukrywa, że obawia się sylwestrowej podróży, ponieważ nigdy dotąd nie miał okazji przemieszczać się prywatnym środkiem transportu powietrznego.
"No stresujemy się (...) myśmy mieli lot widokowy nad Warszawą, ale tego typu lot, szczególnie w takiej szybkości, że tu pędzimy na Sylwestra, żeby się wyrobić w noc sylwestrową, to będzie w ogóle jakiś kosmos. Czy się boimy i stresujemy? No tak, ogólnie się stresujemy. Od wczoraj czytaliśmy trochę o tym samolocie, sprawdzaliśmy, o co w ogóle w tym wszystkim chodzi i no mamy nadzieję, że będzie dobrze" - stwierdził na koniec.
Sylwestrowa Moc Przebojów 2025. Najlepsza impreza sylwestrowa już dziś
W trakcie Sylwestrowej Mocy Przebojów usłyszymy wielu wykonawców muzyki tanecznej na czele z disco polo. Nie zabraknie również hitów popularnych wśród młodego pokolenia.
Na scenie w Toruniu oprócz Urszuli zaśpiewają także:Zenon Martyniuk, Edyta Górniak, Sławomir i Kajra, Urszula, Golec UOrkiestra, Bajm oraz wielu innych.
Oglądaj Sylwestrową Moc Przebojów już dziś o 19.45 w Polsacie.
Zobacz także:
Bagi i Magda Tarnowska znów razem. Potwierdzili doniesienia, nie ma mowy o plotkach
Julia Żugaj i Bagi ogłosili to w Wigilię. Rozwiali wszelkie wątpliwości
Bagi i Tarnowska w końcu się na to zdecydowali. Tancerka z radością obwieściła








