Reklama
Reklama

Tomaszewska wybrała szpital uwielbiany przez polskich celebrytów. Koszty niemałe

Małgorzata Tomaszewska ma już za sobą długo wyczekiwany drugi poród. Była gwiazda TVP wybrała znany szpital, w którym przyszło na świat wiele dzieci celebrytów. Wiemy, ile mogła zapłacić za poród. Nie jest tanio.

Tomaszewska urodziła. Doczekała się córeczki

Wieść o ciąży Małgorzaty Tomaszewskiej dla wielu osób była niemałym zaskoczeniem, a wszystko dlatego, że gwiazda przez długi czas milczała w sprawie swojego związku. Relację z tajemniczym partnerem traktuje wyjątkowo prywatnie i nie chwali się nią w social mediach. W rozmowie z Plejadą zdradziła tylko, że z ukochanym jest już od kilku lat i trzyma go z dala od blasków fleszy, ponieważ mężczyzna nie jest związany z show biznesem.

Reklama

Dopiero w sierpniu ubiegłego roku stało się jasne, że Małgorzata Tomaszewska spodziewa się drugiego dziecka. Prezenterka nie była już w stanie ukrywać ciążowych krągłości, więc zdecydowała się na ujawnienie prawdy opinii publicznej.

Przed kilkoma dniami gwiazda doczekała się szczęśliwego rozwiązania. Na świat przyszło wówczas jej drugie dziecko - córeczka Laura. Prezenterka powitała swoją pociechę w szpitalu Świętej Rodziny w Warszawie. To właśnie tam na świat przyszły dzieci, m.in. Mariny Łuczenko-Szczęsnej, Dominiki Gwit, Katarzyny Warnke, Mai Hyży czy Idy Nowakowskiej.

Córka Tomaszewskiej przyszła na świat w znanym szpitalu. Poród mógł kosztował jej mamę bajońską sumę

Ceny w placówce, na którą zdecydowała się Tomaszewska, są bardzo wysokie. Za prywatny poród w szpitalu Świętej Rodziny należy zapłacić aż cztery tysiące złotych. Oprócz tego każda ciężarna może zdecydować się również na dodatkowe usługi, m.in. opiekę nad dzieckiem lub pomoc położnej, które wyceniono na 1,5 tys. złotych za dobę.

Przyszła mama ma może także wybrać pakiet dodatkowych badań oraz poprosić o dostawienie łóżka dla partnera, które wyceniono na 400 złotych.

Dwuosobowy apartament w szpitalu, w którym rodzice mogą w prywatnej atmosferze cieszyć się narodzinami nowego członka rodziny, to koszt rzędu 800 złotych.

Zobacz też:

Wyciekły zdjęcia partnera Tomaszewskiej. Co za sceny pod warszawskim szpitalem

Ciężarna Tomaszewska dostała wielkie wsparcie od byłego kolegi z "Pytania na śniadanie". Dopiero co plotkowano o ich romansie

Sikora zabrał głos ws. Tomaszewskiej, a potem pokazał wnętrze domu. Uwagę zwraca jeden szczegół

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Tomaszewska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy