Reklama
Reklama

Wyciekły zdjęcia partnera Tomaszewskiej. Co za sceny pod warszawskim szpitalem

Małgorzata Tomaszewska kilka dni temu powitała na świecie swoje drugie dziecko, córkę Laurę. Ojcem dziecka jest obecny partner dziennikarki, o którym dotąd nie wiadomo było prawie nic. Mężczyzna nie pcha się do show-biznesu i najwidoczniej pragnie zostać anonimowy. Paparazzi jednego z tabloidów nieco mu to jednak utrudnili.

Tajemniczy ukochany Tomaszewskiej

Małgorzata Tomaszewska przeszła kilka zawirowań w życiu uczuciowym. Dziennikarka, która niedawno straciła pracę w "Pytaniu na śniadanie", ma za sobą dwa nieudane małżeństwa, a owocem drugiego jest kilkuletni syn Enzo.

Dopóki gwiazda nie wyjawiła, że jest w drugiej ciąży, nikt poza jej bliskimi nie wiedział, że jest w związku z nowym mężczyzną. Partner Tomaszewskiej nie pragnął atencji, a ona nie czuła potrzeby informowania o swoim uczuciu.

Reklama

Kiedy ogłosiła ciążę, pojawiło się wiele pytań o jej ukochanego, jednak nawet wówczas nie chciała zdradzić, kim on jest ani jak ma na imię. ShowNewsowi dało się dowiedzieć, że wybranek byłej gwiazdy TVP ma na imię Robert i para spotyka się od około dwóch lat.

Co ciekawe, dziennikarka w poprzednich związkach także nie afiszowała się ze swoim uczuciem.

Partner Tomaszewskiej nie szczędził jej czułości

Mężczyzna nadal nie zdecydował się pokazywać w przestrzeni medialnej u boku ukochanej. Zapewne musiał być więc bardzo zdziwiony, gdy zobaczył swoje zdjęcia w "Fakcie".

Paparazzi tabloidu zrobili fotki parze pod szpitalem, gdy mężczyzna przyjechał odebrać ukochaną i ich córeczkę ze szpitala. Gdy już wyszli w budynku, obdarował Małgorzatę Tomaszewską czułościami. Nie zabrakło także ogromnego bukietu róż. Co ciekawe, para na tę wyjątkową okazję sprawiła sobie takie same czapeczki z daszkiem. Małgorzata z napisem "mama", a jej partner - "papa".

Po czułym powitaniu i umieszczeniu fotelika z córeczką na właściwym miejscu oboje wsiedli do auta i odjechali do domu.

Zobacz też:

Ciężarna Tomaszewska dostała wielkie wsparcie od byłego kolegi z "Pytania na śniadanie". Dopiero co plotkowano o ich romansie

Sikora zabrał głos ws. Tomaszewskiej, a potem pokazał wnętrze domu. Uwagę zwraca jeden szczegół

Sikora posądzany o romans z Tomaszewską. Zabrał głos w sprawie dziecka

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Tomaszewska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy