Reklama
Reklama

Tomaszewska pochwaliła się córką. Już sugeruje kolejną ciążę

Dopiero co Małgorzata Tomaszewska urodziła, a już sugeruje, że niedługo znowu będzie chciała powiększyć swoją rodzinę. Małgorzata Tomaszewska długo czekała na pojawienie się córeczki, ale teraz nie może wyjść z zachwytu, że pojawiła się na świecie. W podziękowaniach na Instagramie padły poruszające słowa.

Tomaszewska przerwała milczenie po porodzie. Pokazała zdjęcie córki

We wtorek, 20 lutego media obiegła szczęśliwa nowina o narodzinach drugiego dziecka byłej prezenterki "Pytanie na śniadanie", Małgorzaty Tomaszewskiej. Prezenterka została zwolniona przez swojego pracodawcę w ósmym miesiącu ciąży, co mocno zbulwersowało opinię publiczną. Mimo wszystko Tomaszewska starała się nie załamywać, ponieważ przed nią czekało kolejne wyzwanie w życiu. O narodzinach wnuczki poinformował ojciec i sportowiec Jan Tomaszewski. Teraz szczęśliwa mama przerwała milczenie po porodzie.

Reklama

Tomaszewska pochwaliła się córką. Już sugeruje kolejną ciążę

Zdjęcie na Instagramie przedstawia Tomaszewską leżącą na szpitalnym łóżku i trzymającą swoją nowo narodzoną córeczkę. "To nasze pierwsze chwile razem. Mam na imię Laura i jestem już z Wami. Moi rodzice i braciszek kochają mnie tak mocno, że szybciutko będę podbijała ten świat" - zaczęła wpis Tomaszewska.

Przy okazji warto wspomnieć, że Jan Tomaszewski z ekscytacji, że znowu zostanie dziadkiem, pomylił imiona maleństwa. Okazało się, że córeczka Tomaszewskiej ma na imię Laura, a nie Luiza. "Kochane kobitki! Gosia i Luiza, pomimo wielu trudności okazałyście się wspaniałe. Gratuluję szczęśliwego przyjścia na świat" - obwieścił w w dniu porodu w rozmowie z "Super Expressem". 

Była prezenterka TVP zaczęła też dziękować ekipie szpitala, a także tajemniczej Katarzynie, która prawdopodobnie jest położną lub lekarzem prowadzącym ciążę. W kierunku kobiety skierowała szczególne słowa: "Byłaś nieoceniona w jednym z najważniejszych momentów naszego życia. Widzimy się przy kolejnym porodzie". 

Czyżby właśnie Tomaszewska w ten sposób zdradziła, że szykiuje się jeszcze raz powiększyć swoją rodzinę? Całkiem możliwe.

Małgorzata Tomaszewska urodziła. Posypały się gratulacje

Pod zdjęciem Tomaszewskiej pojawiły się gratulacje dla mamy i maleństwa od znajomych z branży. Internauci życzyli przede wszystkim zdrowia dla Małgosi:

  • "Gosiu! Serdeczne gratulacje! Ucałuj Laurkę i swoich chłopaków" - napisała Katarzyna Cichopek
  • "Kochana, serdeczne gratulacje"
  • "Gratulacje, niech Laurka zdrowo rośnie. A Ty szybko wracaj do formy! Ściskam!"
  • "Gratulacje Gosiu. Brawa dla rodziców! Witaj na świecie maleństwo"

Kto jest ojcem dziecka Tomaszewskiej?

Plotki na temat ojcowstwa odbijały się w mediach od wielu miesięcy. Wszystko za sprawą przeszłości Tomaszewskiej, która pierwszego syna miała z sąsiadem tureckiego pochodzenia. To dla niego rozwiodła się specjalnie z mężem. I tak 7 lat temu pojawił się na świecie Enzo. Ostatecznie para rozstała się, choć do dziś nie wiadomo dlaczego.

W przypadku ojcostwa małej Laury, wiadomo jedynie, że mężczyzna jest znany w branży rozrywkowej. Media rozpalały też plotki o tym, że ojcem dziecka jest partner z "Pytania na śniadanie", choć było to wielokrotnie dementowane przez samego Sikorę.

"Dobrze dograliśmy się w pracy. Dość często żartobliwie nazywając się "telewizyjnym małżeństwem". W życiu prywatnym przyjaźnimy się. Nie jesteśmy razem i nie... nie mamy dziecka, bo i taką teorię gdzieś słyszałem" - oznajmił na Instagramie.

Zobacz też:

To koniec plotek ws. Olka Sikory. Wieści z domu "partnera Tomaszewskiej" nadeszły znienacka

Ciężarna Tomaszewska dostała wielkie wsparcie od byłego kolegi z "Pytania na śniadanie". Dopiero co plotkowano o ich romansie

Sikora zabrał głos ws. Tomaszewskiej, a potem pokazał wnętrze domu. Uwagę zwraca jeden szczegół

Sikora posądzany o romans z Tomaszewską. Zabrał głos w sprawie dziecka

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Tomaszewska | "Pytanie na śniadanie" | TVP
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama