Reklama

Reklama

Reklama

Tomasz Karolak zostawił drogie auto na "kopercie" i poszedł do kawiarni!

Tomasz Karolak niedawno został przyłapany na łamaniu przepisów, o czym donosiły tabloidy. Okazuje się, że aktor nadal dość osobliwie podchodzi do zapisów kodeksu drogowego. Tym razem też został przyłapany przez paparazzich. Gwiazdor zostawił swoje luksusowe auto w niedozwolonym miejscu. Najwyraźniej nie dawał już rady bez świeżej dawki kofeiny, bo złamał przepisy, by udać się do pobliskiej kawiarni...

Przez te wszystkie lata już chyba zdążyliśmy się przyzwyczaić, że polskim gwiazdom wydaje się, że są ponad prawem i mogą więcej, a przepisy prawa ich nie dotyczą.

Choć prawo drogowe powinno dotyczyć nas wszystkich w takim samym stopniu, to celebryci śmiało go łamią, stając chociażby swoimi pojazdami w niedozwolonych miejscach, lub co gorsza, jeżdżąc na "podwójnym gazie".

Ich luksusowe pojazdy często możemy zaobserwować w miejscach, które nie są do tego przeznaczone. Celebryci ostentacyjnie parkują na zakazach, a nawet na miejscach dla osób niepełnosprawnych!

Reklama

Problem z parkowaniem ma także Tomasz Karolak. Jakiś czas temu opisywaliśmy, jak aktor zabrał rodzinę na lody do ulubionej cukierni, zastawiając przy okazji bramę wjazdową swoim porsche za kilkaset tysięcy złotych. 

Choć znak zakazu był umieszczony na bramie, aktor niespecjalnie się tym przejął. Zdjęcia z tego zdarzenia możecie obejrzeć TUTAJ.

Spragniony kofeiny Karolak parkuje w niedozwolonym miejscu

Wygląda na to, że karcące artykuły i nieprzychylne komentarze internautów nie skłoniły Tomka do przemyślenia swojego zachowania. Tym razem Karolak... zaparkował na miejscu dla dostawców. Oznakowania poziomego i pionowego raczej nie dało się nie zauważyć...

Aktor najwyraźniej potrzebował natychmiast świeżej dawki kofeiny, więc nie miał więcej czasu na szukanie miejsca.
Gwiazdor poszedł po kawę, ale ciśnienie podniosło mu chyba co innego. Gdy wychodził z kubkiem ciepłego napoju, dostrzegł, że paparazzi robią mu zdjęcia i mina nieco mu zrzedła.

Zobacz też:

Jan i Helena Lubomirscy tak obchodzą Boże Narodzenie! Ale luksus!

Julia Rosnowska urodziła! Aktorka znów nie określa płci dziecka!

Nowa fryzura Moniki Brodki. Znów zaskoczyła fanów


pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy