Reklama

Reklama

Reklama

Julia Rosnowska urodziła! Aktorka znów nie określa płci dziecka!

Julia Rosnowska (32l.) niedawno podzieliła się radosną nowiną, iż spodziewa się drugiego dziecka. Aktorka znana z takich seriali jak "Julia", "Ojciec Mateusz", czy "Czas honoru", unika ścianek i nie często publikuje zdjęcia na swoich social mediach. Dziś zrobiła wyjątek, ponieważ na świecie pojawiła się jej nowa pociecha.

Julia Rosnowska nie należy do celebrytek, które ujawniają szczegóły ze swojego życia prywatnego. Aktorka sporadycznie dzieli się swoją codziennością na Instagramie. We wrześniu ujawniła swój wyjątkowy stan, publikując zdjęcie w bikini, na którym widać, że jest już w zaawansowanej ciąży.

Przypomnijmy, że Julia dwa lata temu powitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Wówczas zaskoczyła fanów informacją, jakoby planowała wychowywać potomka w sposób neutralny płciowo. Opublikowała wtedy zdjęcie wraz z opisem:

Reklama

Warto wspomnieć, że w tamtym czasie, ta informacja zainteresowała media do tego stopnia, że Rosnowska wydała nawet oświadczenie, w którym wytłumaczyła, że nie zamierza publicznie zdradzać płci swojej pociechy, ponieważ zależy jej na prywatności.

Aktorka swoją decyzję argumentowała obawą, że w przyszłości jej dziecko będzie szukało w sieci informacji na swój i matki temat, dlatego chciała je uchronić przed m.in.  treściami z tabloidów.

21 grudnia Rosnowska dodała na social media wyjątkowe zdjęcie, na którym widać, jak trzyma małą rączkę noworodka. Aktorka fotkę opatrzyła "uduchowionym" wpisem pełnym wdzięczności do otaczającego ją świata.

 

Julia nie zdradziła jeszcze ani płci, ani imienia nowego członka rodziny. Czy postąpi tak samo jak przy pierwszej ciąży i zachowa tę tajną informację tylko dla najbliższych?

Zobacz też:

Certyfikat covidowy. Nowe wytyczne Komisji Europejskiej

Ida Nowakowska zdradziła, co jej synek dostanie na święta!

Jakimowicz odpowiedział Maffashion! "Daleka jestem od chęci wojenek internetowych"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Julia Rosnowska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy