Reklama
Reklama

To stanie się już w najbliższy weekend. Cichopek i Kurzajewski ogłosili wieści

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski spakowali walizki i wyjechali do Rzymu, gdzie mają zamiar spędzić najbliższy czas. Co ciekawe, zapowiedzieli, że w najbliższy weekend mają zamiar zrobić coś, czego dotąd jeszcze wspólnie nie robili. Fani nie mogą się doczekać.

Cichopek i Kurzajewski chętnie razem podróżują

Związek Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego trwa w najlepsze. Para korzysta z życia i kiedy tylko mogą, podróżują po świecie. Mają za sobą kilka dalekich wyjazdów, choć ostatnio wyjątkowo nie wybrali się razem na urlop.

Podczas gdy Kasia wypoczywała z dziećmi i przyjaciółmi w Omanie, Maciej musiał odbyć podróż służbową. Udało im się jednak spotkać w dniu 51. urodzin prezentera i od tego czasu są nierozłączni, a obecnie znów przebywają razem za granicą.

Reklama

Włoska wyprawa Cichopek i Kurzajewskiego. W weekend szykują niespodziankę

Cichopek i Kurzajewski tym razem za cel obrali sobie Włochy, gdzie zresztą mieszka syn prezentera. Obecnie przebywają  w Rzymie, a na ich profilach instagramowych nie brakuje oczywiście relacji z wyjazdu. Para nagrała już krótkie wideo z pozdrowieniami, a także opublikowali wspólną fotkę.

Co ciekawe, w opisie zdradzili, że już w najbliższy weekend mają zamiar przeprowadzić live’a na Instagramie, czego dotąd wspólnie jeszcze nie robili. Dla ich fanów będzie to prawdziwa gratka i przede wszystkim możliwość zadania własnych pytań, a tym samym dowiedzenia się czegoś więcej o swoich idolach.

"La Dolce Vita. Nasze słodkie życie. Kochani, zrobimy live w weekend, jeśli macie do nas jakieś pytania zostawcie je śmiało w komentarzach" - napisała Kasia.

Fani od razu ruszyli z życzeniami udanego pobytu, a także z komplementami.

"Cudownie bawcie się dobrze szanujcie i kochajcie nie zważając na zawistnych ludzi , których życie jest smutne i puste , trzeba korzystać z życia na maxa bo w tym życiu nie ma dogrywki pozdrawiam serdecznie", "Pięknie Pani wygląda, widać szczęście na twarzy", "Spokojnego wypoczynku" - czytamy.

Zobacz też:

Radosne wieści z domu Cichopek i Kurzajewskiego. Poruszenie na całą Polskę

To koniec plotek. Cichopek i Kurzajewski musieli się rozstać. A zapowiadało się tak pięknie

Szczęśliwe wieści od Hakiela i Dominiki. Właśnie podjęli decyzję i oficjalnie ogłosili

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek | Maciej Kurzajewski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy