Reklama
Reklama

To koniec plotek ws. Rozenek-Majdan. Postawiła sprawę jasno

Małgorzata Rozenek-Majdan jest chętna, aby wziąć udział w programie "Taniec z gwiazdami"? Wieści od gwiazdy TVN-u zaskoczyły niejednego fana. Okazuje się, że prezenterka ma wieloletnie doświadczenie, ponieważ trenowała w szkole baletowej, a jej miłość do tańca nigdy nie ustała. W tej sytuacji jest tylko jedno "ale"...

Małgorzata Rozenek-Majdan o "Tańcu z gwiazdami". Ma warunek

Małgorzata Rozenek-Majdan, znana też jako "Perfekcyjna Pani Domu", podkreśla, że chętnie wzięłaby udział w tanecznym programie, ale jest jeden warunek. W rozmowie z "Party" wyjawiła, że z jego winy raczej nie spełni marzenia.

"Gdyby "Taniec z gwiazdami" był w TVN, byłabym pierwsza na liście zgłoszonych. Kocham taniec, uwielbiam taniec towarzyski, energią, którą taniec ze sobą niesie. To jest piękny sport i piękna sztuka jednocześnie. Nigdy nie miałabym innej okazji, żeby trenować po osiem godzin dziennie, bo oni po tyle trenują i uważam, że to jest piękne doświadczenie, które zawsze będzie z nimi. Gdyby "Taniec z gwiazdami" był w TVN, na pewno chciałabym zatańczyć" - opowiadała.

Reklama

Małgorzata Rozenek-Majdan o marzeniu. Nie wierzy w jego realizację?

Następnie podkreśliła, że na ten moment marzenie o tańcu na małym ekranie zapisuje na liście niemożliwych do zrealizowania.

"To marzenie jest na liście raczej tych niemożliwych. Prędzej zrobię tego Ironmana, niż zatańczę w "Tańcu z gwiazdami" - podsumowała temat.

Doda również marzy o znanym programie. Tak komentuje swoją sytuację

Co ciekawe, również inne gwiazdy marzą o uczestnictwie w projektach realizowanych przez stacje, z którymi dotychczas miały niewiele do czynienia. Przykładem jest Doda, której od dłuższego czasu marzy się usiąść na fotelu jurora formatu "The Voice of Poland".

"Moim marzeniem jest ‘The Voice’ i nie chciałabym go stracić z oczu, mimo że z tego, co widzę, nie jest to realne w tym roku, jak wynika z różnych plotek. Szkoda, bardzo jest mi przykro, bo w głębi duszy bardzo na to liczyłam. Ale trudno, poczekam jeszcze. Po zmianie rządu mają inne wytyczne w telewizji i inne nazwiska, które chcą promować" - wyznała Dorota Rabczewska w rozmowie z nami.

"W kontraktach jest zakaz konkurencji przez jakieś dwa lata, zresztą ja jakbym była producentką, nie wzięłabym na fotel ‘The Voice’ kogoś, kto wcześniej był w ‘Must Be The Music’ i na odwrót również, więc mimo że znów tracę fajną przygodę, to cały czas liczę, że za rok-dwa, może trzy, uda mi się dostać do ‘The Voice’" - wyjaśniła, rzeczowo podsumowując temat.

Czy gwiazda pójdzie za śladem Małgorzaty Rozenek i to marzenie "odłoży na półkę"? Znając Dodę, łatwo nie zrezygnuje.

Czytaj też:

Agnieszka Woźniak-Starak zaskakuje. Tego nawet Doda by się nie spodziewała

Doda niespodziewanie zabrała głos ws. Kaźmierskiej. Szybko zamilkła, gdy padło pytanie o trzeci ślub [POMPONIK EXCLUSIVE]

Doda tym razem nie wytrzymała. Po komentarzu o "zrobionych ustach" zaczęła się awantura

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Rozenek | "Taniec z gwiazdami"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy