Reklama
Reklama

To koniec plotek. Pilne wieści z domu Cichopek i Kurzajewskiego. Wielkie poruszenie wśród ludzi

Nadszedł ten dzień, w którym Katarzyna Cichopek w końcu mogła ogłosić tę fantastyczną nowinę. Aktorka "M jak miłość" i ukochana Macieja Kurzajewskiego nadała radosny komunikat ze swojego domu. Fani od razu pospieszyli z gratulacjami i pełnymi zachwytów komentarzami...

Katarzyna Cichopek od miesięcy jest bez wątpienia jedną z najgorętszych gwiazd polskiego show-biznesu. Wszystko zaczęło się do ogłoszenia rozstania z Marcinem Hakielem. 

Wtedy jednak mało kto chyba się spodziewał, że zrobi się z tego powodu aż takie zamieszanie. Szybko bowiem głos w sprawie zabrała Paulina Smaszcz, która potwierdziła krążące plotki o romansie Kasi z jej byłym mężem. 

Reklama

Od tamtej pory trwa medialny serial z Kurzopkami w roli głównej. Od pewnego czasu media plotkarskie rozpisują się o szykowaniu ich wspólnego gniazda. Choć sugerowano, że para planuje zakup nowej nieruchomości, skończyło się na wprowadzeniu do domu Maćka w Starej Miłosnej, gdzie mieszka jego mama. 

Zaczął się tam jednak wielki remont, choć Paulina Smaszcz głosiła, że Cichopek "śpi na jej materacu" i nie ma wcale żadnego remontu. 

Koniec remontu. Cichopek szczęśliwa

"W domu rodzinnym w Starej Miłośnie nie ma żadnego remontu i nigdy go nie było. Konkubina bez wahania mieszkania w naszym rodzinnym domu, śpi w moim łóżku, nawet na tym samym materacu, je z moich talerzy i kąpie się w mojej wannie. Brak wstydu, brak mózgu czy brak klasy?" - zżymała się Smaszcz na Instagramie. 

Remont jednak się odbył, bo Kasia ogłosiła właśnie wspaniałą nowinę. Pochwaliła się efektami na Instagramie. Metamorfozę przeszła łazienka, kibelek i kuchnia. 

"Cieszę się, że mogę podzielić się z Wami efektem końcowym remontu w moim biurze. Przedstawiam Wam kuchnię i łazienkę... (...). Jestem zachwycona efektem końcowym remontu" - ogłosiła Kasia, oznaczając producentów. 

Cichopek ogłosiła wspaniałą nowinę

Obrotna aktorka postanowiła bowiem urządzić sobie gniazdko za darmochę, nawiązując współpracę z firmami produkującymi m.in. armaturę łazienkową. W obszernym wpisie nie mogła się więc "nachwalić" zamontowanych zlewów. 

Pod postem pojawiła się jednak masa miłych komentarzy. Ludzie gratulowali jej remontu i nie szczędzili serdecznych słów. 

"Piękne" - napisała Anna Wendzikowska. 

"Piękne mieszkanie", "Fiu Fiu", "Pięknie", "Gratuluję remontu. Wspaniała robota. Będzie się fantastycznie mieszkało z panem Maciejem" - pisali ludzie. 

"A może jakiś post zachęcający Polki do głosowania???" - dodał kąśliwie jeden z internatów, ale Kasia nie zareagowała na tę zaczepkę. 

Zobacz też:

To koniec plotek. Kurzajewski i Cichopek pakują walizki i wyjeżdżają

Cichopek nagle wyskoczyła z nowiną. Już spływają gratulacje z całej Polski

Cichopek i Kurzajewski pokazali zdjęcia z Egiptu. Mogą liczyć na doping fanów: „Walczcie o swoje szczęście”

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek | Maciej Kurzajewski
Reklama
Reklama
Reklama