Reklama
Reklama

Radosna Cichopek nagle wyskoczyła z nowiną. Już spływają gratulacje z całej Polski

Katarzyna Cichopek nie posiada się ze szczęścia. Z tak wspaniałą informacją nie mogła dłużej czekać i już pochwalił się swoim fanom na Instagramie. To kolejny powód do świętowania dla gwiazdy TVP i jej ukochanego Macieja Kurzajewskiego...

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski wciąż bez wątpienia pozostają najgorętszą parą polskiego show-biznesu. 

Ich romans wywołał wielkie poruszenie na całą Polskę, a afera związana z byłą żoną dziennikarza tylko spotęgowała zainteresowanie "Kurzopkami". 

Reklama

Media od miesięcy skrupulatnie donoszą kolejnych rewelacjach związanych z życiem Kasi, Maćka oraz ich byłych małżonków. 

Bez wątpienia w przypadku Cichopek i Kurzajewskiego przekłada się to na kwestie finansowe. Zainteresowanie parą jest tak wielkie, że stali się oni jeszcze bardziej łakomym kąskiem dla reklamodawców. Do tego ich pracodawca także wykorzystuje ich potencjał, oferując kolejne programy i fuchy na Woronicza. 

Katarzyna Cichopek pokazała wspaniałą wiadomość

Kasia nauczona jednak doświadczeniem, gdy jej pierwsze "pięć minut" minęło, a zaciągnięty przez nią i Hakiela kredyt we frankach na wielki dom zaczął przerastać ich możliwości finansowe, dzisiaj stara się dywersyfikować źródła dochodów. 

Jakiś czas temu Kasia pochwaliła się, że ruszyła z własną marką kosmetyczną. 

"Kochani! To nie prima aprilis! Moje wielkie marzenie się spełniło. Kosmetyki mojej marki YA są już dostępne w całej Polsce" - cieszyła się Kasia. 

Okazuje się, że odbiór firmowanych jej twarzą produktów jest znakomity. Aktorka i jej ukochany Maciej Kurzajewski mają więc powody do radości. 

Szczęśliwa Cichopek zbiera gratulacje od fanek i fanów z całej Polski już od pewnego już czasu. Jedna z wiadomości jednak ucieszyła ją na tyle, że postanowiła ją upublicznić na swoim InstaStories:

"Oj pianka jest mega. Już 3 używam i nawet 6-letniej córce wyszły chrostki umyłam jej buzię dwa razy i znikły. Naprawdę poleciłam mojej znajomej, co ma buzię koszmarną i jej pomogła, są rezultaty i jest mega zadowolona. To nie reklama tylko rzeczywistość. Sama po sobie wiem, jak na mnie zadziałała i nie tylko twarz, bo ręce i dekolt - koszmar się skończył. Kasiu, jeśli mogę tak powiedzieć - uratowałaś mnie!!!! Dziękuję" [pisow. oryg.] - brzmiała wiadomość do Kasi. 

Wygląda na to, że Cichopek po związaniu się z Kurzajewskim może odnotować kolejny sukces w swoim życiu...

Zobacz też:

Cichopek nareszcie się do tego przyznała. Kurzajewski będzie musiał ją jakoś wyręczyć. Nie ma lekko

Najpierw rozstanie, a teraz takie wieści z Żoliborza. Zaskoczyli wszystkich

Cichopek dopiero co straciła fuchę w TVP, a teraz takie zdjęcia. Wystarczy się przyjrzeć

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek | Maciej Kurzajewski
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy