Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

To dlatego Zenon Martyniuk zniknął z show-biznesu! Wielkie zmiany w życiu króla disco polo

Zenon Martyniuk (52 l.) ostatnio jest mniej aktywny w mediach, a jego kariera jakby nieco zwolniła. Wiadomo już, co się za tym kryje! Król disco polo oddaje się rodzinie i spędza sporo czasu z wnuczką. Podobno jego relacje z byłą synową znów wróciły do normy!  

Zenon i Danuta Martyniukowie nie widzą świata poza swoją wnuczką Laurą (2,5l.). Dziadkowie bardzo przeżywali medialną wojnę ich syna z matką Laury. 

To właśnie podczas rozwodu Ewelina z Russocic miała zdecydować, że nie zamierza więcej pozwalać na widywanie się jej córki z rodziną Martyniuka. Na szczęście czas leczy rany i Zenon z Danutą na nowo poukładali sobie relacje z byłą żoną Daniela. 

Teraz znów mogą widywać się z ukochaną wnuczką, kiedy tylko chcą! Jak donosi "Super Express", Zenon Martyniuk ostatnio widziany był w Rusocicach, gdzie spędził cały dzień z wnuczką!

Reklama

Podobno mała Laura nie widzi świata poza swoim dziadkiem, który rozpieszcza ją do granic możliwości. 2,5-latka o wszystkim chętnie opowiada Zenonowi i cieszy się na każde spotkanie z nim. 

Martyniuk nie mógł nawet wypić spokojnie kawy, gdyż Laura nawet na chwilę nie chciała wypuścić z rąk swojego dziadka.

"Laura jest bardzo fajną, mądrą dziewczynką. Uwielbia, jak się jej śpiewa i sama też już powtarza piosenki, w tym również moje" - wyznał Martyniuk jakiś czas temu "Super Expressowi".

Zenon jest w końcu szczęśliwy i mimo że jego kariera zwolniła, to kompletnie się tym nie przejmuje. Teraz liczy się tylko Laura!

***
Zobacz więcej materiałów wideo:


pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje