Reklama
Reklama

Tłum gwiazd na finale "Top Model". Magdalena Stępień i Sylwia Bomba postawiły na czerń. Kto został zwycięzcą?

7 grudnia 2022 roku odbył się finał 11. edycji programu "Top Model". Na ściance przed wielkim wydarzeniem pojawili się nie tylko jurorzy, ale również tłum gwiazd. Nie zabrakło Sylwii Bomby, Magdaleny Stępień czy Klaudii El Dursi. Wszyscy na ten wyjątkowy wieczór wybrali wyjątkowe kreacje.

"Top Model" to polski program telewizyjny, który na ekranach telewizorów można oglądać od 8 września 2010 roku. Na początku września 2022 roku rozpoczęła się 11. edycja show. W studiu TVN 7 grudnia 2022 roku podczas finału pojawił się prawdziwy tłum gwiazd. W szranki o tytuł Top Modelki stanęły trzy piękności: Klaudia Nieścior, Michalina Wojciechowska oraz Natalia Woś. Wiemy, która wygrała.

Zwyciężczyni programu "Top Model"

Zwyciężczynią 11. edycji programu "Top Model" została Klaudia Nieścior. To właśnie ona wygrała sesję okładkową w magazynie "Glamour", nagrodę pieniężną w wysokości 100 tysięcy złotych i kontrakt z agencją modelek i modeli.

Reklama

Gwiazdy podczas wielkiego finału "Top Model"

Podczas wielkiego finału 11. edycji "Top Model" pojawił się prawdziwy tłum gwiazd. Partnerka Kuby Wojewódzkiego Anna Markowska wybrała na tę okazję krótki top oraz luźne jeansy. Z kolei Klaudia El Dursi postanowiła na klasyczną kreację utrzymaną w czerni. Na wydarzeniu pojawiła się także Magdalena Stępień, która na ściance pozowała z szerokim uśmiechem.

Sylwia Bomba podczas finału "Top Model" wybrała elegancką suknię z głębokim dekoltem. Z kolei Patricia Kazadi postawiła na dopasowaną sukienkę z wyraźnie zaznaczonymi ramionami.

Zgromadzonych gości z pewnością zaskoczyła również jedna z jurorek show. Kasia Sokołowska podczas wydarzenia postanowiła na długie włosy. Okazuje się, że reżyserka pokazu postanowiła dołożyć nieco sztucznych pasm i upiąć je wysoko. Michał Piróg również postawił na niebanalną stylizację. Prezenter wybrał czarną marynarkę, kolorowy top i pełny makeup.

Zobacz też:

"Top Model": Finalistka show oświadczyła się partnerce!

Brodka zmieszana z błotem za występ na finale "Top Model". "Powinna odpaść"

Beckhamowie przechodzą kryzys? Victoria boi się zdrady!


pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy