Reklama
Reklama

Ten uczestnik wywoła poruszenie na "Love Island". Jest znany i gotowy na miłość - oto Kuba [POMPONIK EXCLUSIVE]

Zapowiada się naprawdę gorąco! Siódma edycja "Love Island. Wyspa miłości" to ciągłe zmiany dla uczestników. Do willi wprowadzi się nowy Islander, który... jest znany z innego show. Czy Kuba zawróci w sercach uczestniczek? A może to panowie będą czuli oddech rywalizacji na plecach? Poznajcie Kubę, który szuka dojrzałej miłości!

W "Love Island" 7 do willi wchodzi nowy Islander. Rozbudzi serca uczestniczek?

Jeśli myśleliście, że emocje na "Love Island. Wyspa miłości" są już rozgrzane do czerwoności, to poczekajcie aż do willi wejdzie nowy Islander! Do hiszpańskiej willi pod przewodnictwem Karoliny Gilon wchodzi uczestnik, którego mogliście już wcześniej widzieć w programie Polsatu - poznajcie Kubę!

Kuba "Wojna" Wojnowski wchodzi do willi "Love Island"!

Kuba "Wojna" Wojnowski wygrał pierwszą edycję programu "Farma", więc niektórzy widzowie mogą kojarzyć tego przystojniaka.

Reklama

Kuba dużo podróżował po świecie. Mieszkał i pracował w Emiratach Arabskich, Francji, Anglii, aż 7 lat temu osiadł na stałe w Norwegii. Oslo to miejsce, w którym mieszka i pracuje. 

Czego Kuba Wojnowski szuka w "Love Island. Wyspa miłości"?

Jest odpowiedzialnym ekstrawertykiem. Coraz częściej myśli o powrocie do Polski. Lubi flirtować, jest otwarty na nowe znajomości, ale szuka szczerej, dojrzałej miłości. Jest wesoły, ma dystans do siebie i uwielbia żartować. Ma wielu przyjaznych ludzi wokół siebie i dużo pozytywnego nastawienia

Babcia wpoiła mu zasady dobrego zachowania i to wykorzystuje na co dzień. Trenował sambo i Jiu-Jitsu Brazylijskie. Skupia się na samorozwoju. To daje mu teraz szczęście. 

Najnowsze odcinki 7 sezonu "Love Island. Wyspa miłości" o 21:00 w TV4, przez kolejne 6 tygodni od poniedziałku do piątku i w niedziele o tej samej porze. 

Najnowsze odcinki 7 sezonu "Love Island. Wyspa miłości" można oglądać bezpłatnie na stronie polsatgo.pl lub w aplikacji Polsat Go.

Zobacz też:

"Love Island. Wyspa Miłości": Agata w Kryjówce spełniła swoje dwie fantazje. Później do programu wkroczyła Doda!

Doda na Love Island już wylądowała w łóżku! I to z kim! "Spełniłam marzenie 90% mężczyzn"

Klaudia i Patryk pożegnali się z "Love Island". Ostry konflikt między Alicją a Olą [POMPONIK EXCLUSIVE]

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy