Reklama
Reklama

"Taniec z gwiazdami" wraca w całkiem nowej oprawie. Znamy szczegóły

14. edycja "Tańca z gwiazdami zbliża się wielkimi krokami. Lista uczestników wciąż pozostaje tajemnicą, ale za to wiemy już, kto zasiądzie w jury oraz kto poprowadzi program. Ale to nie koniec. Poznaliśmy kolejne szczegóły dotyczące nowej odsłony uwielbianego tanecznego show.

"Taniec z gwiazdami" powraca

Nie jest już tajemnicą, że "Taniec z gwiazdami" wraca na antenę Polsatu. Tym razem w odświeżonej formie.

"Taniec z Gwiazdami" to wyjątkowy format, od lat doceniany przez widzów na całym świecie. Polska edycja odniosła ogromny sukces i uważana jest przez twórców formatu za jedną z najlepszych" - mówi Dyrektor Programowy Telewizji Polsat Edward Miszczak. "Show jest obecny na antenie Polsatu od 10 lat, dlatego postanowiliśmy go odświeżyć, dodać mu nowej energii. Bez zmian pozostaje to co jest DNA tego programu - emocje i rozrywka na najwyższym poziomie".

Reklama

Kto zasiądzie w jury "TzG", a kto poprowadzi program?

Finał 13. edycji "Tańca z gwiazdami" miał miejsce 31 października 2022 roku, kiedy to zwyciężyła Ilona Krawczyńska, która tańczyła w parze z Robertem Rowińskim. Jak już wspomnieliśmy, niebawem, bo 3 marca ruszy kolejna, 14. edycja uwielbianego przez Polaków tanecznego show.

Póki co nie znamy jeszcze pełnej listy uczestników, ale za to poznaliśmy już oficjalny i mocno odświeżony skład jury. W fotelach oprócz niezastąpionej Iwony Pavlović zasiądą tym razem: dobrze wszystkim znany Rafał Maserak, który wystąpił w niemal wszystkich edycjach jako tancerz, przebojowa Ewa Kasprzyk, którą możemy oglądać w "Przyjaciółkach", a także choreograf Tomasz Jan Wygoda.  Jurorzy oceniać będą 12 par.

Nie można także nie wspomnieć o prowadzących. W tej roli zobaczymy ponownie niezawodny duet: Paulinę Sykut-Jeżynę i Krzysztofa Ibisza.

Za choreografię odpowiedzialny będzie Tomasz Barański - tancerz i choreograf, twórca grupy tanecznej "Next". Barański wielokrotnie brał udział w "Tańcu z gwiazdami" jako trener, program zna od podszewki.

Nad kostiumami tancerzy i gwiazd czuwać będzie Martyna Łach, stylistka, która pracowała przy wcześniejszych edycjach programu, a szlify zdobywała między innymi w legendarnym paryskim teatrze Moulin Rouge.

Program wyprodukuje Jake Vision, reżyserem XIV edycji jest Wojciech Iwański, który reżyserował już pierwsze edycje "Tańca z Gwiazdami" nadawane w Polsce.

"Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" widzowie będą mogli oglądać od 3 marca w każdą niedzielę o 20.00 w Polsacie.

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy