Reklama

Reklama

Reklama

Tak zareagowała córka Zborowskiej na widok ojca. Filmik podbija sieć

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona od ponad roku są szczęśliwymi rodzicami małej Nadziejki. Choć nie pokazują twarzy dziewczynki, to chętnie dzielą się filmikami, na których ich latorośl daje rodzicom powody do radości. Tego, co zrobiła na widok sławnego taty na ekranie telewizora, nie mogło zabraknąć.

Zofia Zborowska (35 l.) długo i nie bez problemów oczekiwała dziecka. Kiedy wreszcie ponad rok temu w sierpniu na świecie pojawiła się upragniona córka, aktorka nadała jej imię Nadzieja, po ukochanej babci. Ojcem dziewczynki jest siatkarz, a także dziennikarz sportowy Andrzej Wrona (34 l.). Córka jest ich oczkiem w głowie. Poświęcają jej wiele czasu i są naprawdę zaangażowanymi rodzicami. 

Reklama

Tak córka Zosi Zborowskiej zareagowała na widok taty w telewizji

Kilka dni temu Zborowska pokazała filmik, na którym Andrzej Wrona, mimo że był poza domem, rozmawiał ze swoją córeczką za pośrednictwem połączenia internetowego. Sportowiec jest mocno związany z córką i nie ukrywa, że jej narodziny wiele zmieniły w jego życiu.

Najnowsze wideo, jakim podzieliła się w sieci Zborowska, świadczy o tym, że mała Nadziejka również odwzajemnia emocje taty. Kiedy zobaczyła go na ekranie telewizora, jej reakcja była rozczulająca. 

Nadziejka, która ma zaledwie rok i dopiero stawia swoje pierwsze kroki oraz zaczyna mówić, na widok ojca wstała i głośno oraz pewnie krzyknęła "tata"! Szczęśliwa mama nie mogła nie podzielić się takim filmem w sieci.

Internauci nie szczędzili słów podziwu. Są pewni, że ojciec nadziejki pęknie z dumy, jak zobaczy reakcję córki.

"Najsłodsza kibicka swojego tatusia"

"Słodziak! A Andrzejowi chyba pęknie serce, jak to zobaczy" - piszą fani pod postem Zborowskiej.

Zobacz też:

Zofia Zborowska na Majorce żegna pociążowe kilogramy. Jest sukces?

Ta aktorska rodzina jest uwielbiana w Polsce! Poznaj rodzinę Zborowskich

Zofia Zborowska jest w końcu szczęśliwa na Majorce. Ania Lewandowska bawi się z jej córeczką!

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Zofia Zborowska | Andrzej Wrona

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy