Reklama

Reklama

Reklama

Zofia Zborowska na Majorce żegna pociążowe kilogramy. Jest sukces?

Zofia Zborowska (35 l.) po urodzeniu córki, na bieżąco relacjonowała swoje wysiłki o odzyskanie figury sprzed ciąży. Jak wyznała, nie było to łatwe, ale najważniejsze, że się udało. Obecnie aktorka śmiało prezentuje ciało na Instagramie podczas wakacyjnego rejsu wzdłuż wybrzeża Majorki.

Zofia Zborowska, córka aktorskiej pary Marii Winiarskiej i Wiktora Zborowskiego i jej mąż, siatkarz Andrzej Wrona latem zeszłego roku zostali rodzicami małej Nadziei. Jak ujawniła aktorka, było z tym trochę problemów, bo wykryto u niej chorobę autoimmunizacyjną, prowadzącą do zakrzepów krwi i niedokrwienia narządów. APS może być przeciwskazaniem do zajścia w ciążę, ponieważ może spowodować niedokrwienie łożyska. Zborowska zresztą nie ukrywała, że Nadzieja, jest „tęczowym dzieckiem”. Tak rodzice, którzy stoczyli trudną walkę o rodzicielstwo nazywają dzieci, które przychodzą na świat po poronieniu. 

Reklama

Całą ciążę sumiennie relacjonowała na Instagramie, a po porodzie z taką samą rzetelnością dokumentowała swoje starania o odzyskanie sylwetki sprzed ciąży. Jak ujawniła, była to walka o każdy centymetr. 3 miesiące po porodzie chwaliła się, że jest już w stanie wcisnąć się w stare dżinsy, pod warunkiem, że zrezygnuje z ich zapięcia. W grudniu zaś wyznała, że zostało jej jeszcze do zrzucenia 7 kilogramów, a brzuch zaczyna już się dawać wciągnąć. Zamieściła także pouczające nagranie, pokazujące, jak wygląda jej brzuch na wdechu i na wydechu. 

Zofia Zborowska chwali się odzyskaną figurą

Na szczęście wysiłki zostały ukoronowane sukcesem i od tamtej pory Zborowska chętnie chwali się płaskim brzuchem na Instagramie. Sprzyja temu fakt, że od 3 miesięcy właściwie jest ciągle na wakacjach. Z Brazylii podzieliła się następującą refleksją na temat ciałopozytywności:

Od tamtej pory zdążyła jeszcze zamieścić zdjęcia z Cypru, a aktualnie na swoim Instagramie pozdrawia z Majorki. Podczas rejsu wzdłuż wybrzeża wyspy zaprezentowała odchudzone po ciąży ciało, skromnie przysłonięte plażową szmizjerką. Jest efekt? 

Zobacz też:

Najpierw afera z Rafalalą, a teraz to. Fabijański nie zamierza już milczeć

Khloe Kardashian w za małym bikini. Pokazała za dużo? 

POMAGAMY UKRAINIE

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Zofia Zborowska | Andrzej Wrona

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy