Reklama
Reklama
Tylko u nas

Tak mieszka Iwona z "Sanatorium miłości 5". Pokazała nam swoje ogniste mieszkanie [POMPONIK EXCLUSIVE]

Wyrazista i charakterna Iwona Żarnowiecka z "Sanatorium miłości 5" postanowiła dołączyć do programu, by znaleźć partnera i - dosłownie - "wywieźć" go do Hiszpanii. Seniorka niedługo zostanie emerytką i ma w planie wyjechać z Polski. Aby zdobyć środki, sprzedaje swoje mieszkanie w Warszawie. Jest tak samo wyraziste, jak ona!

Tak mieszka Iwona z "Sanatorium miłości 5". Pokazała nam swoje ogniste mieszkanie

Program "Sanatorium miłości" pozwala seniorom na przeżycie niezapomnianej przygody. 12 uczestników spędza czas na wykonywaniu zadań, mających zbliżyć ich do siebie. Seniorzy chodzą też na rehabilitację, potańcówki i oczywiście randki! Wszystko pod okiem Marty Manowskiej, która jest prowadzącą od pierwszego sezonu.

Reklama

Iwona Żarnowiecka niedługo przejdzie na emeryturę i szuka towarzysza do wspólnego życia. Czy znajdzie go w "Sanatorium miłości 5"? Tego dowiemy się już wkrótce, ale najpierw seniorka zaprosiła reportera Pomponika na rozmowę do swojego mieszkania!

Mieszkanie Iwony Żarnowieckiej z "Sanatorium miłości 5" jest ogniste niczym sama seniorka!

Seniorka przyciąga wzrok mężczyzn nie tylko swoim pięknym wyglądem, ale też wyrazistością. Cechą charakterystyczną Iwony są długie, bujne czerwone włosy. Panowie już w pierwszym odcinku "Sanatorium miłości 5" uznali, że Iwona jest bardzo kobieca i chętnie poznają ją bliżej. Na początku seniorkę adorował Dariusz, ale obecnie to Krzysztof przejął inicjatywę.

"Podobam mu się i chyba odpowiada mu moje towarzystwo. A Krzysztofa towarzystwo odpowiada mnie" - podsumowała Iwona w odcinku "Sanatorium miłości".

Czerwień znajduje się także w mieszkaniu Iwony na Białołęce, które jest obecnie na sprzedaż! Do trzypokojowego mieszkania o wielkości 65 metrów kwadratowych przydzielony jest też ogródek od strony wschodniej. Można na nim wypoczywać i opalać się na leżakach. Jak powiedziała nam seniorka, okolica jest cicha i spokojna, a sąsiedzi bardzo przyjaźni.

W rozmowie z Pomponikiem Iwona z Warszawy zdradziła, że w jej małżeństwie było... za dużo miłości. Być może dlatego w skład mieszkania wchodzą aż dwie sypialnie, salon z aneksem kuchennym i łazienka. 

Jak na gniazdko prawdziwej kobiety przystało, ważnym elementem mieszkania jest przestronna i funkcjonalnie wyposażona garderoba. Zmotoryzowany senior znajdzie też miejsce parkingowe do wykupienia w hali garażowej.

Tam mieszka Iwona z z "Sanatorium miłości 5". Żywiołowe i kontrastujące kolory

Sercem każdego mieszkania jest kuchnia - w przypadku mieszkania Iwony jest to aneks kuchenny z meblami wykonanymi na zamówienie z białego drewna. Wyróżniającym elementem mieszkania są kontrastujące z czerwienią czarno-białe kafelki, które znajdują się na ścianie kuchni, a także podłodze w łazience.

W tej nowocześnie urządzonej części mieszkania znajduje się wolno stojąca wanna w klimacie vintage oraz toaletka z lustrem. Glazura w szachownice jest głównym motywem kolorystycznym dla tego wnętrza.

Widzielibyście się w takim mieszkaniu?

Zobacz też:

"Sanatorium miłości": uczestnicy show balowali jak nastolatkowie na Gali Złotego Wieku

Iwona z "Sanatorium Miłości" została "zagłaskana" przez męża. Teraz szuka przystojnego Hiszpana

Joanna z "Sanatorium miłości 5" nie zaznała jeszcze polskich mężczyzn. Wie za to, jak przedłużyć orgazm

"Sanatorium miłości 5". Kim jest Iwona, która szuka mężczyzny, by wywieźć go do Hiszpanii?

Iwona z "Sanatorium" wyprzedaje majątek, ale nie odda pieniędzy dzieciom! Mówi o domu spokojnej starości

Tak mieszka Joanna z "Sanatorium miłości 5". Pokazała nam swój rytualny ołtarz [POMPONIK EXCLUSIVE]

"Sanatorium miłości 5". Iwona Mazurkiewicz ostro o Zdzisławie: "Skacze z kwiatka na kwiatek"

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama