Reklama
Reklama

"Sanatorium miłości 5". Wszystko, co chcesz wiedzieć o nowym sezonie!

"Sanatorium miłości" to kultowy program wśród seniorów, którzy chcą przeżyć niezwykłą przygodę i przy okazji spotkać miłość na jesień życia! 5. sezon "Sanatorium" w TVP wkrótce będzie emitowany w TVP. Poznajmy zatem uczestników, uzdrowisko, a także kiedy odbędzie się premiera pierwszego odcinka w 2023 roku!

"Sanatorium miłości": na czym polega program?

"Sanatorium miłości" jest programem dla seniorów, którzy chcą przeżyć miesiąc w urokliwym miejscu z grupą nieznajomych. Mają okazję zawrzeć przyjaźnie, przeżyć niesamowite przygody, a nawet znaleźć miłość! Oczywiście za cenę bycia obserwowanym przez telewidzów.

W "Sanatorium miłości 5" bierze udział 12 uczestników: 6 seniorek i 6 seniorów powyżej 60. roku życia. Spędzą oni trzy tygodnie pełne relaksu, kuracjom leczniczym, atrakcjom i oczywiście wieczorków zapoznawczych. Program prowadzi Marta Manowska, a kuracjusze za udział w show mogą liczyć na wynagrodzenie.

Reklama

"Sanatorium miłości 5": w jakim sanatorium?

Akcja piątego sezonu reality-show TVP będzie rozgrywać się w Busku-Zdroju. To uzdrowisko położone w województwie świętokrzyskim, nieopodal Krakowa. Zakłady przyrodolecznicze sprzyjają rehabilitacji zwyrodnień stawów, nadciśnienia tętniczego, dyskopatii, rwie kulszowej i dermatologicznych. Wokół sanatorium kuracjusze mogą liczyć na dużą ilość zieleni i zabytków.

Pierwsza i druga edycja "Sanatorium miłości" kręcona była w uzdrowisku "Równica" w Ustroniu. Trzecia i czwarta edycja przeniosła się na Dolny Śląsk, a dokładniej do Polanicy-Zdroju. Widać więc, że TVP chce odrobinę zamieszać w formule.

"Sanatorium miłości 5": uczestnicy

Seniorzy w "Sanatorium miłości 5" różnią się od swoich poprzedników. Widzowie zauważyli, że żaden z nich nie ma "brzuszka", który często nie podobał się koleżankom kuracjuszkom.

 • Dariusz z Lillestrřm z Norwegii,
 • Adam z Goliny,
 • Zbigniew ze Szczecina,
 • Krzysztof z Torunia,
 • Józef z Wałbrzycha
 • Zdzisław z Tczewa.

"Sanatorium miłości 5": uczestniczki

Uczestniczkami w nowym sezonie "Sanatorium" to piękne i pewne siebie kobiety, które znają swoją wartość. Niestety, widzom nie za bardzo podobał się wybór seniorek, gdyż... nie pasowały do stereotypowego wyglądu emerytek w Polsce.

 • Anita z Bydgoszczy,
 • Bożena z Augustowa,
 • Ewa z Tarnowskich Gór,
 • Iwona z Warszawy,
 • Joanna z Warszawy,
 • Ula z Gdańska.

"Sanatorium miłości 5": kiedy premiera?

Premiera "Sanatorium miłości 5" zaplanowana jest na w pierwszy dzień Nowego Roku o 21:20 w TVP1

"Sanatorium miłości 5": gdzie oglądać, kiedy w telewizji, godziny emisji

Premierowe odcinki zawsze można obejrzeć w niedzielę o godzinie 21:20. Powtórki odcinków można też będzie zobaczyć na kanale TVP1 i na platformie VOD.

Zobacz też:

TYLKO U NAS: Anita z "Sanatorium Miłości" została wykorzystana przez kochanka na 370 tysięcy! "Wyczuł, czego mi potrzeba" 

TYLKO U NAS: Joanna z "Sanatorium miłości" zostawiła synów w USA i wróciła do Polski szukać miłości!

TYLKO U NAS: Bożena z "Sanatorium..." przeżyła wielką tragedię. Rozłączyła ich dopiero śmierć

TYLKO U NAS: Krzysztof z nowej edycji "Sanatorium" wcześnie stracił żonę. Oto co wyznał

TYLKO U NAS: Iwona z "Sanatorium Miłości" została "zagłaskana" przez męża. Teraz szuka przystojnego Hiszpana

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy