Reklama
Reklama

Tak księżna Kate obchodziła Dzień Matki. Zaskakujące zdjęcie pokazano na oficjalnej stronie

Na oficjalnym profilu książęcej pary pojawiło się niezwykłe zdjęcie. Z okazji obchodzonego w niedzielę w Wielkiej Brytanii Dnia Matki księżna Kate zapozowała wraz z trójką swoich dzieci i złożyła życzenia wszystkim mamom.

Księżna Kate i jej obowiązki

Księżna Kate po śmierci królowej Elżbiety II przejęła wiele jej obowiązków. Jednym z nich jest kreowanie rodzinnego wizerunku rodziny królewskiej, co akurat księżnej Walii przychodzi z łatwością. Kate jest mamą trójki dzieci: George'a, urodzonego w lipcu 2013 roku, Charlotty, która przyszła na świat w maju 2015 roku i najmłodszego, bo urodzonego w 2018 roku Louisa.

Reklama

Żona następcy tronu, księcia Williama, poza  obowiązkami państwowymi spędza wiele czasu ze swoimi pociechami. Jest bardzo rodzinną osobą i dobro jej dzieci uważa za priorytet. Księżna znana jest z tego, że często upamiętnia rodzinne chwile. Uwielbia robić zdjęcia i nie raz jej fotografie znalazły się na oficjalnych kartkach świątecznych. Była też autorką urodzinowej sesji fotograficznej Camilli do jednego z magazynów. Nic więc dziwnego, że z okazji Dnia Matki pokazała rodzinne zdjęcie.

Zdjęcie księżnej Kate z dziećmi

W niedzielę 19 marca na instagramowym profilu księcia i księżnej Walii (przypomnijmy, że Kate i William od września 2022 roku noszą ten tytuł, wcześniej byli księciem i księżną Cambridge) pojawił się wyjątkowy post z okazji obchodzonego w Wielkiej Brytanii Dnia Matki.Kate Middleton pozuje z dziećmi na... drzewie. 

Dzień Matki - kiedy składamy życzenia?

Przypomnijmy jeszcze tym, którzy wystraszyli się, że zapomnieli złożyć życzenia swoim rodzicielkom: w Polsce Dzień Matki obchodzimy 26 maja. Jesteśmy jedyni, którzy wybrali tę datę na świętowanie ze swoimi mami. W większości państw świata Dzień Matki obchodzony jest 8 lub 21 marca albo też w drugą niedzielę maja. Brytyjczycy, podobnie jak Irlandczycy na składanie życzeń mamom wybrali jeszcze inną datę. Na Wyspach Dzień Matki jest świętem ruchomym i obchodzi się  je w czwartą niedzielę Wielkiego Postu.

Zobacz też:

Kate Middleton nie będzie zadowolona? Wybrali, kto zagra ją w finale "The Crown". Duże zaskoczenie!

Księżna Kate nie zgodziła się udział swoich dzieci w krwawym rytuale. Harry ujawnił jego szczegóły

Księżna Kate ma wielką bliznę na głowie. Tajemnica sięga jej dzieciństwa

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kate Middleton | brytyjska rodzina królewska
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy