Reklama

Reklama

Reklama

Tajemnica alkowy Kurdej-Szatan. Z mężem robili to "jak króliki". Efekt był po 4 miesiącach

Barbara Kurdej-Szatan (37 l.) to jedna z najbardziej znanych aktorek w Polsce. Gwiazda od lat obecna jest w polskim show-biznesie. Niedawno zdobyła się na szczerą wypowiedź dotyczącą jej starań o potomstwo. Nie uwierzycie, przez co musiała przejść.

Barbara Kurdej-Szatan była niedawno gościem w podcaście "Tato, no weź". To właśnie w rozmowie Kamilą Baleją wyjawiła, jak długą drogę musiała przejść, aby zostać matką. Gwiazda jest obecnie mamą dwójki pociech. Barbara w programie postanowiła opowiedzieć jednak, że zajście w ciążę nie należało w jej przypadku do najprostszych.

Barbara Kurdej-Szatan opowiedziała, jak starała się o dziecko

Barbara Kurdej-Szatan wyjawiła, że zawsze chciała mieć dzieci. Okazuje się, że ona oraz jej mąż zdecydowali się na dziecko po kilku miesiącach od pierwszego poznania. Niestety, musieli się nieźle postarać, aby przywitać na świecie pierwszego malucha.

Reklama

"Zawsze wiedziałam, że chcę mieć dzieci. Rafał mi się oświadczył pięć miesięcy po tym, jak zaczęliśmy się spotykać, a trzy miesiące później stwierdziliśmy, że już chcemy mieć dziecko. I zaczęliśmy się starać. Osiem miesięcy po tym, jak zaczęliśmy się spotykać, zaczęliśmy się starać o dziecko" - wyjawiła w rozmowie Barbara.

Aktorka o dziecko wraz z ukochanym starała się cztery miesiące. Barbara nie ukrywała jednak, że spodziewała się, że wydawało jej się, że sam proces "zachodzenia" będzie wyglądać nieco inaczej. Baleja postanowił zapytać Kurdej-Szatan o to, jak wyglądał wtedy jej seks. Gwiazda nie miała oporów, by o nim dokładnie opowiedzieć.

"Jak króliki! Jak przez cztery miesiące nie byłam w ciąży, to było to dla mnie dziwne. Tak sobie myślałam: jest tyle wpadek, ludzie mają wpadki po jednym razie, a my tu się staramy kilka miesięcy i nic nie idzie... O Hanię cztery miesiące. Teraz wiem, że to jest niedużo, ale wtedy nie miałam takiej świadomości. Myślałam: kurczę, dlaczego nie jestem w ciąży, skoro tyle jest wpadek, a my się staramy" - powiedziała Kurdej-Szatan.

Barbara Kurdej-Szatan - kariera i życie prywatne

Barbara Dominika Kurdej-Szatan urodziła się 22 sierpnia w 1985 roku w Opolu.

Od 2008 do 2010 roku była aktorką Teatru Nowego im. Tadeusza Łomnickiego w Poznaniu. W 2009 roku ukończyła studia na PWST w Krakowie. Od 2010 roku występuje w Teatrze 6. piętro, a od 2015 roku w Krakowskim Teatrze Variété.

W 2012 roku z zespołem Soul City uczestniczyła w drugiej edycji programu rozrywkowego TVN "X Factor".

W latach 2014 do 2021 roku występowała w serialu TVP2 "M jak miłość". Grała główną rolę Marii Biernackiej w serialu "W rytmie serca". 30 czerwca 2019 roku razem z Maciejem Rockiem i Maciejem Dowborem poprowadziła koncert "Przebojowe Opole".

Jesienią 2021 roku wzięła udział w piętnastej edycji programu rozrywkowego Polsatu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". W 2022 roku została wraz z Przemysławem Kossakowskim prowadzącą programu "Project Cupid" w telewizji TTV.

W 2011 roku wyszła za mąż za Rafała Szatana. Mają córkę Hannę i syna Henryka.

Zobacz też:

Barbara Kurdej-Szatan zmieniła fryzurę. Blond włosy zniknęły z jej głowy


Barbara Kurdej-Szatan znowu jest atakowana. Poszło o jej udział w imprezie Trzaskowskiego


Kurdej-Szatan kontempluje na balkonie w skąpym kostiumie. Tak spędza lato!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Barbara Kurdej-Szatan

Reklama

Reklama

Reklama