Reklama
Reklama

Kurdej-Szatan kontempluje na balkonie w skąpym kostiumie. Tak spędza lato!

Barbara Kurdej-Szatan (36 l.) przez długi czas mierzyła się z kryzysem wizerunku. Media dały jej jednak trochę wytchnienia i coraz mniej informacji pojawia się na jej temat w prasie i sieci. Basia postanowiła wykorzystać ten wolny od nagonki czas i korzysta ze słonecznej pogody. Ostatnio wylegiwała się na balkonie i zapozowała do zdjęcia w kusym kostiumie kąpielowym!

Barbara Kurdej-Szatan medialną karierę rozpoczynała prawie 10 lat temu w talent show, następnie dostała się do reklamy popularnej sieci telefonii komórkowej. Zwariowaną blondynkę pokochała publika, a Basia zaczęła dostawać ciekawsze propozycje w branży filmowej.

Przez lata wcielała się w Joasię w serialu "M jak miłość". Próbowała również sił w tańcu i wystąpiła w "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami", a także pokazała, że jest utalentowaną wokalistką i pojawiła się w piętnastej edycji programu rozrywkowego Polsatu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

Reklama

Ostatnio jednak o artystce było głośno z powodu jej niechlubnego wpisu na temat straży granicznej. Po kryzysie wizerunku chyba nie ma już jednak śladu, a Basia może poszczycić się niesłabnącą popularnością.

Niedawno kobieta uradowała swoich fanów i w mediach społecznościowych zamieściła prywatne zdjęcia z wakacji!

Kurdej-Szatan kontempluje na balkonie w skąpym kostiumie. Tak spędza lato!

Aktorka postanowiła skorzystać ze słonecznej pogody i wylegiwała się do promieni na balkonie. 36-latka wskoczyła w kostium kąpielowy i zrobiła sobie kilka fotek, które później zamieściła na Instagramie. Gwiazda zdradziła, że kontempluje chwilę w samotności, gdyż "synuś ma drzemkę".

Fani komplementowali artystkę i pisali, że bardzo ładnie wygląda w nowej fryzurze.


Fajnie spędza wakacje?

Barbara Kurdej-Szatan: wiek, kariera, rodzina

Barbara Kurdej-Szatan urodziła się 22 sierpnia 1985 roku w Opolu. W 2009 roku ukończyła studia na PWST w Krakowie. Występuje w Teatrze 6. piętro oraz Teatrze Variété. Zagrała w wielu popularnych produkcjach, takich jak: "M jak miłość", "Dzień dobry, kocham cię", czy "W rytmie serca". W 2022 roku pojawi się także w nowej produkcji Polsatu "Domek na szczęście".

W 2011 roku poślubiła Rafała Szatana. Małżonkowie mają córkę Hanię i syna Henia.

Zobaczcie również:

Woźniak-Starak zabrała ukochanego do Sopotu. Już nie kryje się ze swoim związkiem! Będzie ślub?

Krzysztof Respondek: Przez chwilę był wielką gwiazdą, a dziś... wreszcie ma czas dla rodziny

Agnieszka Kaczorowska mówi o priorytetach. "Wartości się zmieniają"

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc
pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Barbara Kurdej-Szatan
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy