Reklama
Reklama
Tylko u nas

Szokujące słowa Rozenek o żonie polskiego prezydenta. Zrównała ją z ziemią [POMPONIK EXCLUSIVE]

Agata Duda zdecydowanie nie jest ulubioną Pierwszą Damą polskich celebrytek i wiadomo to od dawna. Znane gwiazdy często negatywnie oceniają jej zaangażowanie w sprawy społeczne, aktywność medialną, a nawet wybierane stylizacje. Małgorzata Rozenek-Majdan w rozmowie z Pomponikiem dołączyła do krytycznego chóru. Jak podkreśliła, żona Andrzeja Dudy wypada zdecydowanie gorzej od swoich poprzedniczek - Marii Kaczyńskiej i Jolanty Kwaśniewskiej.

Nawet w gronie stosunkowo mocno zaangażowanych w sprawy społeczne gwiazd polskiej telewizji Małgorzata Rozenek-Majdan wybija się pod tym względem na plus. Była prowadząca "Dzień Dobry TVN" nie boi się pokazywać swojego zdania i często zabiera głos na interesujące ją tematy, takie jak in vitro, prawa kobiet czy prawa zwierząt. Kilka tygodni temu wokół Rozenek zrobiło się na tyle głośno, że niektórzy członkowie opozycji publicznie zachęcali ją do wzięcia udziału w wyborach w roli kandydatki do Sejmu.

Reklama

Rozenek-Majdan ostro o prezydentowej. Agata Duda nie będzie zachwycona

Ostatecznie do żadnego kandydowania nie doszło, choć żona Radosława Majdana nie wykluczyła takiego startu w przyszłości. Poza tym nadal korzysta z nadarzających się okazji, by zabrać głos na któryś z ważnych społecznie tematów. W niedawnej rozmowie z reporterem Pomponika celebrytka pokusiła się o jednoznacznie negatywną ocenę publicznej służby w wykonaniu Pierwszej Damy. Agata Duda z pewnością nie będzie zachwycona poniższymi słowami:

"Uważam, że rola Pierwszej Damy jest rolą bardzo wymagającą, bardzo szczególną. To nie jest tylko rola żony prezydenta. Powinna zabierać głos w sprawach ważnych dla środowiska kobiecego. Bardzo dziwi mnie brak wypowiadania się pierwszej damy w kontekście nauczycielskim. Sama jest nauczycielką z zawodu, rozumie to środowisko bardzo dobrze. (...) Wiem też, że Pierwsza Dama działa bardzo dużo charytatywnie, nie zawsze publicznie o tym informując. Tylko uważam, że publiczna działalność Pierwszej Damy powinna inspirować, powinna wyznaczać szlak, powinna pokazywać, w którym kierunku kobiety powinny działać. Myślę, że tego nam brakuje" - podkreśliła "Perfekcyjna Pani Domu".

Duda gorsza od Marii Kaczyńskiej i Jolanty Kwaśniewskiej? Rozenek nie ma wątpliwości

Nie od dzisiaj wiadomo, że osoby Lecha Kaczyńskiego i jego małżonki cieszą się ogromną estymą w środowisku, do którego należy prezydenckie małżeństwo. Kolejny komentarz Gosi Rozenek-Majdan zapewne więc szczególnie zaboli prezydentową. Celebrytka negatywnie porównała bowiem obecną Pierwszą Damę z jej poprzedniczkami. W opinii Rozenek Maria KaczyńskaJolanta Kwaśniewska robiły znacznie więcej dla Polski i dla kobiet:

"To jest bardzo ważne stanowisko dla ustroju państwa i funkcjonowania państwa. Mam wrażenie, że zrozumienie tego nie jest w ostatniej prezydenckiej kadencji pełne i tego brakuje. I Maria Kaczyńska, i Jolanta Kwaśniewska, dwie Pierwsze Damy które na długi czas bardzo wysoko podniosły poprzeczkę i wyznaczyły standard, w którym są nie tylko wspaniałą reprezentacją Polski, ale też niezwykle silną reprezentacją głosu kobiet" - podsumowała gwiazda.

Zobacz też:

Agat Duda w kółko obrywa za włosy i stylizacje. Wiemy, kto za nie odpowiada

Rozenek-Majdan ostro krytykowana. Dantejskie sceny w szkole jej syna

Jolanta Kwaśniewska mocno zareagowała na krytykę filmu Holland. Dudzie nie będzie to w smak

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy