Reklama
Reklama

Sylwester Szczęścia w Polsacie: Znamy kolejnych prowadzących! Kto oprócz Ibisza i Gilon?

Sylwester Szczęścia w Polsacie zbliża się wielkimi krokami. W pierwszym komunikacie podano, że imprezę na Stadionie Śląskim poprowadzą Karolina Gilon i Krzysztof Ibisz. Okazuje się, że to nie wszystko! Polsat właśnie ujawnił kolejnych prowadzących wielkiego koncertu, na którym wystąpią między innymi Viki Gabor, Doda, Danzel, Bajm czy Dawid Kwiatkowski. Zaskoczeni?

Sylwester Szczęścia w Polsacie: Kto poprowadzi?

Jak informowaliśmy wcześniej, pierwsza ujawniona przez Polsat para prowadzących to Karolina Gilon i Krzysztof Ibisz. Kolejnymi prowadzącymi imprezę Sylwestrowa Moc Przebojów, czyli Sylwester Szczęścia w Polsacie będą Paulina Sykut-Jeżyna, Ilona Krawczyńska i Patryk Cebulski!

Sylwester Szczęścia 2021/2022 w Polsacie startuje o 20:00, prosto ze Stadionu Śląskiego. Szampańską zabawę zapewnią najgorętsze nazwiska muzyki polskiej i zagranicznej. 

Reklama

Sylwester Polsatu: Kto wystąpi?

Podczas Sylwestra Szczęścia w Polsacie usłyszymy miedzy innymi Dawida Kwiatkowskiego, Viki Gabor, Dode, Cleo, Danzela, Bajm, Liz Mitchell. The Original Lead Singer of BoneyM, Dr Albana i Pawła Domagałę.

Największego Sylwestra w Polsce wraz z Krzysztofem Ibiszem i Karoliną Gilon poprowadzą między innymi Ilona Krawczyńska, czyli połowa duetu sióstr ADiHD, która wkrótce zadebiutuje też jako współprowadząca nowego reality-show Polsatu "Farma". Na scenie zobaczymy też Patryka Cebulskiego, młodego aktora, znanego między innymi z produkcji Polsatu takich jak "Kuchnia" czy "Kowalscy kontra Kowalscy". 

Serial "Kuchnia" z udziałem Patryka możecie oglądać w dowolnej chwili TUTAJ na Polsat Go!

Nie zabraknie też oczywiście jednej z najbardziej lubianych Gwiazd Polsatu Pauliny Sykut-Jeżyny!

Bifor: Sylwestrowa Moc Przebojów. Rozgrzewka!

Jak wiemy, każda dobra impreza zaczyna się od "bifora". Widzów i internautów zapraszamy do Polsat Go i Interia.pl, gdzie już o 19.00 rozpocznie się "Sylwestrowa Moc Przebojów. Rozgrzewka". Tuż przed startem imprezy sylwestrowej odwiedzimy garderoby gwiazd, aby sprawdzić co robią przed wejściem na scenę oraz np. w jakich językach potrafią powiedzieć "Szczęśliwego Nowego Roku".

Nie zabraknie śpiewania na żywo (karaoke), a do tańca zaproszą nas tancerze "Dancing with the stars. Taniec z Gwiazdami"Rafał Maserak i Lenka Kliment. Czerwony dywan, gwiazdy, plotki - to wszystko w "Rozgrzewce Sylwestrowej Mocy Przebojów" - tylko na Polsat Go. 

Na Sylwestrową Moc Przebojów zapraszają Telewizja Polsat, Województwo Śląskie i Stadion Śląski!

Wyjątkowy materiał  "Sylwestrowa Moc Przebojów. Rozgrzewka" ruszy o godzinie 19:00 w Polsat Go.

Sylwester Szczęścia w Polsacie startuje już 31.12.2021 o godzinie 20:00 - na żywo, wprost ze Stadionu Śląskiego!

Zobacz też:

Sylwestrowa Moc Przebojów, czyli Sylwester Szczęścia w Polsacie!

Viki Gabor ofiarą rasistowskich komentarzy! Chodzi o jej korzenie 

Marcelina Zawadzka już nie wróci do TVP! Poprowadzi show o rolnikach w Polsacie!

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy