Reklama
Reklama

Viki Gabor ofiarą rasistowskich komentarzy. Chodzi o jej korzenie [TYLKO U NAS]

Viki Gabor, mimo młodego wieku, jest jedną z najpopularniejszych wokalistek w Polsce. 14-letnia gwiazdka wydała właśnie nowy singiel i w rozmowie z Pomponikiem zapewnia, że tworzy z myślą o fanach i nie przejmuje się rasistowskimi komentarzami w sieci. Co jeszcze nam zdradziła?

Viki Gabor o toksycznej relacji

Utwór "Toxic Love" podbija już serca internautów, a to dopiero przystawka do kolejnej porcji muzyki, którą Viki chce zaserwować w najbliższych miesiącach. Kawałek opowiada o toksycznej miłości, choć jak zapewnia młodziutka artystka, jego przekaz jest mocno uniwersalna, a ona sama zdążyła doświadczyć sporo fałszu ze strony ludzi.

Viki Gabor o rasistowskich komentarzach

Zwyciężczyni Eurowizji Junior 2019 pada też ofiarą okrutnych komentarzy, często mocno rasistowskich. Wszystko przez jej romskie korzenie, które mocno eksponuje w swojej twórczości. Gabor przekonuje, że stara się nie przejmować hejtem.

Reklama

"Na początku, gdy czytałam komentarze, byłam po prostu ciekawa co tam jest, to nie było miłe - czytanie hejtów i obraźliwych rzeczy. Nie za bardzo lubię rozmawiać o takich tematach ze znajomymi, wolę porozmawiać ze sobą - wiem, że to brzmi dziwnie, ale tak jest. Jest trochę rasistowskich komentarzy, ale i’m happy, że jestem jaka jestem. Z drugiej strony po co się tym przejmować, jak są fani i to dla nich robię muzę?" - wyznaje.

 

Viki Gabor jedną z najlepiej zarabiających Polek? Jej majątek zwala z nóg

Viki Gabor o wizerunku. Zbyt odważny?

Podobnie jak inna nastoletnia gwiazda Roxie Węgiel, również i Viki zdarza się być krytykowaną za zbyt dorosły wizerunek i stylizacje. Nastolatka nie rozumie jednak tego zamieszania i jest zdania, że ubiera się stosownie do swojego młodego wieku.

Wygląda na to, że Viki, mimo zaledwie 14 lat, ma głowę na karku. Oby tak dalej! Kibicujecie jej? Viki Gabor jest jedną z gwiazd które zobaczycie na wielkim koncercie z okazji 25-lecia Fundacji Polsat! Koncert naszpikowany gwiazdami już 6 grudnia, w Mikołajki, o godzinie 20 na antenie telewizji Polsat.

***

Zobacz także:

Wściekła Doda dementuje doniesienia prokuratury! "To jakieś bzdury"

Małgorzata Rozenek-Majdan zaszczepiła się trzecią dawką. Edyta Górniak natychmiast zareagowała!

Barbarze Kurdej-Szatan puściły nerwy! Była oburzona pytaniami dziennikarza!


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Viki Gabor | Polsat
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy