Reklama
Reklama
Tylko u nas

Strip Talk z Caroline Derpienski. W Pomponiku zagościła kontrowersyjna gwiazda, która od dawna dzieli internautów

W najnowszym odcinku podcastu Strip Talk z Gwiazdami gościła Caroline Derpienski. Celebrytka często udziela wywiadów, jednak tak szczera nigdy nie była. W rozmowie zdradziła skrywane kulisy swojego życia. Oglądając odcinek dowiecie się między innymi: jak wyglądało jej dzieciństwo, ile ma biznesów oraz co sądzi o aferze z Katarzyną Nosowską.

Wielka gwiazda w Strip Talk. Caroline Derpienski to czołowa polska influencerka

Caroline Derpienski, a właściwie Karolina Maria Derpieńska to 22-latka białostoczanka, która w ciągu ostatnich latach stała się bardzo popularnym nazwiskiem w social mediach.

Aktualnie w zestawieniu TOP 100 influencerów Caroline zajmuje 2. miejsce. Na Instagramie obserwuje ją ponad 6,5 miliona osób. Lepszym wynikiem w kraju cieszy się jedynie Robert Lewandowski.

Caroline Derpienski zasłynęła m.in. dzięki aferze z kupowaniem fanów

Choć wielu próbowało już jej zarzucić, że kupiła fanów, influencerka zdementowała plotki w rozmowie z Kozaczkiem: "Mój profil jest w pełni zweryfikowany przez Instagram i nigdy nikt z zespołu Instagrama nic mi nie zarzucał. Ja nie działam na Polskę, ja jestem w Polsce pierwszy raz od kilku lat. 90 proc. moich fanów nie jest z Polski. W Polsce mamy dużo milionów ludzi, ale spójrzmy na resztę świata. To w ogóle nie ma porównania".

Reklama

Caroline Derpienski nie chciała kariery za wszelką cenę

W najnowszym programie Strip Talk Damian Glinka rozmawiał z Caroline Derpienski, a ta rozwinęła wątek swoich fanów i udzieliła odpowiedzi na wiele innych, nieporuszanych dotychczas tematów. Wypowiedziała się m.in. o swojej rodzinie i wychowaniu (pełnego żalu do rodziców), aż po rozwój kariery, licznych pasjach i zarobkach.

Choć niektórzy uważają, że Caroline za wszelką cenę starała się zdobyć sławę, to w rozmowie z Pomponikiem zapewnia, że tak nie było. Na zarzuty odpowiedziała podkreślając, że choć kariera zapewniła jej godne życie, są rzeczy, których nie ma zamiaru robić:

"Uczciwie się uczyłam, rozwijałam swój Instagram, ale zwracałam uwagę na to jakie zdjęcia wrzucam, bo uważam, że każda kobieta powinna szanować swoje ciało i zostawić je dla swojego mężczyzny". 

Derpienski cieszy się, że ludzie ją doceniają

Caroline w rozmowie z Pomponikiem przyznała również, że zabolało ją to, że ludzie komentują jej wygląd i zachowanie, nie znając jej osobiście. Choć niektórzy ten sposób bycia mogą odebrać jako "wyniosłość", choć ona sama uważa, że jest to raczej "amerykańskość".  

"Polacy nie są głupi. Od razu poczuli moją osobę, mój vibe. I w tysiącach wiadomości zaczęli mi wysyłać. Mój styl jest niepodrabialny i mój styl to jest po prostu Caroline Derpienski" - tłumaczyła.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania z treścią wywiadu!

Czytaj też:

Derpienski zaatakowała kolejnego celebrytę. Jeszcze jej mało afer?

Derpienski się rozkręca. Atakuje kolejną polską gwiazdę. Znowu chodzi o mleko

Klaudia Halejcio stanęła w obronie Nosowskiej. Stanowczo apeluje do Caroline Derpienski

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Caroline Derpieński | Strip talk z gwiazdami
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy