Reklama
Reklama

Derpienski się rozkręca. Atakuje kolejną polską gwiazdę. Znowu chodzi o mleko

Konflikt Caroline Derpienski z Katarzyną Nosowską zatacza coraz większe kręgi. Ktokolwiek stanie po stronie wokalistki naraża się na atak ze strony gwiazdy wybiegów, która chadza do łóżka w kosztownych piżamach. Dopiero co Klaudia Halejcio przyznała, że bardzo spodobała się jej filmik Nosowskiej, a już Caroline jej odpowiedziała.

Halejcio daje radę Derpieński

Klaudia Halejcio skomentowała ostatnie nagrania Katarzyny NosowskiejAktorka przyznała, że filmik wokalistki ją rozbawił. Halejcio sama chętnie posługuje się satyrą. Występuje w kabarecie, ale też na  co dzień zamieszcza w swoich mediach społecznościowych filmiki, które mają rozśmieszyć jej fanów. 

Reklama

"To było śmieszne. Biorąc udział w kabarecie, bardzo dużo osób naśladujemy i uwypuklamy pewne cechy. Tak samo w moich filmikach. Nie podburzam konkretnej osoby, ale pokazuję pewne kobiety, relacje damsko-męskie, które nie zawsze dotyczą nas" - wyznała Halejcio w rozmowie z "Faktem".

Słynąca z poczucia humoru Halejcio miała dla Caroline Derpieński jedną radę: "To jest kwestia tego, że nie masz dystansu. Mnie by to nigdy nie zabolało" - przyznała Halejcio.

Derpieński odpowiada i kpi z Halejcio

Tego było za wiele. Światowej sławy modelka z Białegostoku Caroline Derpieński niemal natychmiast odpowiedziała aktorce.

"Pani Ms. Pozer, ręka rękę myje. Nie zdziwiła mnie obrona Pani Klaudii, która próbuje kreować się na damę w białych rękawiczkach. Mam dystans do siebie, aż za dużo, co nawet pokazuję na swoim tik tok, ale nieuczciwa, niesmaczna komercja nie jest satyrą, a zaplanowanym działaniem marketingowym w celach zarobkowych na hejcie. A Pani tańcząc w przebraniu krowy, nie reklamowała tego, co wylatuje z wymion, a jedynie dobrze się bawiła - nie w celach komercyjnych, więc dobrze, że chociaż Pani nie nagrała reklamy mleka, robiąc z siebie przebierańca" - skomentowała Derpienski dla Pudelka. 

Derpieński wyraźnie próbowała dopiec Klaudii Halejcio, przypominając jej zabawny filmik w przebraniu krowy. Choć przy okazji też pochwaliła, że przynajmniej aktorka "nie reklamowała tego, co wylatuje z wymion". Podejrzewamy jednak, że znana z poczucia humoru aktorka nie poczuje się dotknięta. Halejcio uwielbia żarty i potrafi się śmiać z siebie samej. Wystarczy faktycznie spojrzeć na jej Instagram.

Derpieński vs. Nosowska. Modelka żąda odszkodowania

Przypomnijmy, że Caroline Derpieński nie jest zadowolona z popularności filmiku Katarzyny Nosowskiej. Uważa, że została sparodiowana przez "babcię, której zamarzył się hamerykański sen". Filmiki artystki spotkały się jednak  ogromnym uznaniem wśród internautów. Caroline w związku z tym wydała oświadczenie, w którym napisała, iż zamierza pozwać Nosowską, a od firmy, która z nią współpracuje, zażąda... 50 mln zł odszkodowania. 

"Chciałabym poinformować, że sprawę reklamy firmy Danone z udziałem jej Partnera Biznesowego, tj. Pani Katarzyny Nosowskiej, powierzyłam mojemu pełnomocnikowi - Panu adwokatowi Stefanowi Mrozkowi z Kancelarii Adwokackiej w Gliwicach, który w moim imieniu podejmie dalsze kroki prawne i jeszcze dziś pisemnie zwróci się do firmy Danone ze stosownym zawiadomieniem i wezwaniem - napisała modelka. - Naszym zdaniem reklama Danone, trafiająca także do osób nieletnich, daleko wykracza poza sferę dozwolonej satyry i konwencji żartu; narusza moje dobra osobiste, stanowi przejaw hejtu, mowy nienawiści i gaslightingu" wyjaśniła Derpieński przed kilkoma dniami.

Zobacz też:

Nosowska pogrążyła polską celebrytkę. Boleśnie z niej zakpiła

Caroline Derpienski pokazała prawdziwą twarz. Foch, brak dystansu...

Kim jest Caroline Derpieński? Piękna Polka robi karierę w USA!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Caroline Derpieński | Klaudia Halejcio | Katarzyna Nosowska
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy