Reklama
Reklama

Strasburger straci ciepłą posadkę w "Familiadzie"? Mocna odpowiedź TVP w sprawie problemów finansowych

W sieci pojawiły się informacje, że Karol Strasburger może stracić pracę. Producent teleturnieju "Familiada", który od lat prowadzi aktor ma mieć rzekomo problemy finansowe. Biznesmen zabrał głos i pokusił się na bardzo odważną deklarację.

"Familiada" z Karolem Strasburgerem od 30 lat na ekranach

"Familiada" to popularny teleturniej, który gości na ekranach telewizorów już blisko trzy dekady. Widzowie kochają go głównie za sprawą wpadek, które regularnie się zdarzają na planie. To presja czasu powoduje, że nietrudno o pomyłkę. Do historii przeszły gafy takie jak m.in. wypowiedź uczestniczki, która stwierdziła, że więcej niż jedno zwierzę to "Lama!".

Reklama

Nie można też zapomnieć o kultowych już żartach prowadzącego. Karol Strasburger przed rozpoczęciem rywalizacji opowiada dowcipy, których bohaterami najczęściej są małżeńskie perypetie, dzieci i wojskowi. Wielu fanów formatu nie kryje, że oglądają teleturniej głównie z powodu żartów Strasburgera.

"Familiada". Czy program zniknie z anteny?

Producentem teleturnieju "Familiada" jest firma Astro, na czele której stoi Ryszard Krajewski. W ostatnim czasie w mediach pojawiły się informacje, że firma ma kłopoty finansowe. Mimo wzrostu przychodów "zanotowała 5,43 mln zł straty netto, najwięcej od 2011 roku" - informował portal Wirtualne Media.

Szybko w sieci zaczęły krążyć plotki, że sytuacja finansowa producenta może zaważyć na losach teleturnieju i po 29 latach dojść do zakończenia "Familiady". Co dodatkowo oznaczałoby, że Karol Strasburger straciłby pracę!

"To absurd... Nie wiem, czemu mają służyć takie artykuły. "Familiada" będzie obecna jeszcze przez 30 lat. Nie ma żadnego zagrożenia. Wszystkie płatności są na bieżąco regulowane, a osoby pracujące przy programie otrzymują wynagrodzenie w terminie. Losy programu nie są zagrożone, widzowie mogą być spokojni" - zapewnia Ryszard Krajewski w rozmowie z "Super Expressem".

Osoby z otoczenia Karola Strasburgera chwalą teleturniej na łamach tabloidu i twierdzą, że nie mają obaw o dalsze losy formatu.

"To produkt, który przynosi korzyści każdej ze stron. Takich artykułów było już mnóstwo, a "Familiada" jest i będzie. Jesteśmy spokojni o dalsze losy programu".

Telewizja Polska o dalszym losie "Familiady"

Również Telewizja Polska po ostatnich doniesieniach podała informację, że nie zamierza rezygnować z "Familiady".

"Informujemy, że Telewizja Polska nie planuje rezygnować z emisji teleturnieju "Familiada". Pod koniec ubiegłego roku została zawarta umowa na produkcję kolejnych odcinków" - donosi Super Express.

Zobacz też:

"Familiada". Tajemnica żartów prowadzącego rozwiązana. Wiadomo skąd Strasburger je bierze

Strasburger nie ma zamiaru rezygnować z pracy. "Emerytura usuwa ludzi na margines życia"

Wpadka w "Familiadzie". Internauci wyśmiali spontaniczną odpowiedź kobiety


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Familiada | Karol Strasburger
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy