Reklama
Reklama

Siostra Joanny Krupy wyjawiła prawdę na temat rozwodu siostry. Odsłoniła nieznane kulisy

Joanna Krupa (43 l.) to jedna z najpopularniejszych modelek w Polsce. Gwiazda oraz jej były ukochany Douglas Nunes spotykali się od 2017 roku. Po paru latach znajomości wzięli ślub. Z kolei w 2019 roku na świat przyszła ich córeczka Asha-Leigh. Mogłoby się wydawać, że Krupa ma wszystko. Miłość, sławę i pieniądze. Niestety, w sieci pojawiła się informacja o rozstaniu gwiazdy z mężem. Teraz w sprawie postanowiła wypowiedzieć się siostra Joanny.

Joanna Krupa się rozwodzi?

Od jakieś czasu w mediach pojawiały się informacje na temat rzekomego rozstania Joanny Krupy z mężem. Gwiazda w wielu wywiadach określała mężczyznę "ojcem dziecka", a nie jak miała w zwyczaju "mężem".

Zobacz też: [QUIZ] Pamiętasz kultowe teksty Joanny Krupy z "Top Model"? Tego nie da się odzapomnieć!

Reklama

W amerykańskiej kolorowej prasie zawrzało, kiedy pojawiły się wieści na temat kryzysu małżeńskiego modelki. Nunes bowiem złożył pozew do sądu. Gdy ta informacja obiegła sieć, Joanna postanowiła szybko wydać oświadczenie na swoim instagramowym koncie. Była jednak dość oszczędna w ujawnianiu szczegółów...

Siostra Joanny Krupy wyjawiła prawdę na temat rozwodu siostry

Dziennikarze portalu jastrzabpost.pl postanowili porozmawiać z Martą Krupą. Kobieta wyjawiła zaskakującą prawdę na temat rozwodu siostry.

"Jest mi szkoda. Kocham ich oboje" - mówiła Marta.

Przyznała, że Krupa i Nunes są na razie w separacji. Nie oznacza to więc definitywnego zakończenia ich związku. Cała rodzina ma jeszcze nadzieję, że do siebie wrócą:

"Na razie jest separacja. To nie jest rozwód na sto procent. Dopiero jest koniec, jak jest rozwód - po prostu" - powiedziała siostra modelki.

Marta przyznała, że Joanna nie jest w najlepszym stanie, ale zawsze może na nią liczyć. Dodała, iż doskonale wie, jak to jest być w takiej sytuacji, ponieważ sama się w niej kiedyś znalazła.

"Wspieram ją. Jak czegoś potrzebuje, to jestem dla niej. Ja wiem, jak to jest, bo byłam w takiej sytuacji" - powiedziała Krupa.

Siostra Joanny Krupy twierdzi, że modelka jeszcze wróci do Nunesa

W dalszej części rozmowy siostra modelki przyznała, iż według niej Joanna i Douglas się dogadają. 36-latka uważa, że do rozwodu nie dojdzie.

"Mnie się wydaje, że im się uda. Nie wiem czemu, ale mam takie przeczucie" - przyznała Marta.

Według niej zdarza się, iż niektórzy potrzebują separacji, by jeszcze lepiej się dotrzeć. Siostra Krupy zwróciła uwagę na to, że para ma córkę, dla której chce się starać.

"Czasami tak jest, że ludzie potrzebują separacji, żeby od nowa się dotrzeć. Oni mają małą córeczkę, więc chcą się starać. Jest separacja, ale nie ma rozwodu" - przyznała modelka.

Krupa i Nunes - historia miłości

Joanna i Douglas pierwszy raz spotkali się w parku, gdzie Krupa spacerowała ze swoimi psami. Kobieta była wtedy po rozwodzie z Romainem Zago i nie szukała nowej miłości.

Jakiś czas temu w wywiadzie dla magazynu "Viva!" Joanna opowiedziała, że przeglądała coś w telefonie i podszedł do niej mężczyzna. Zapytał o jej psa. Gwiazda nie ukrywała swojego zdziwienia zaistniałą sytuacją, jednak Douglas szybko ją uspokoił i wyznał, że często widuje ją w parku na spacerach.

"Gdy poznałam Douglasa, zrozumiałam, o czym mówiły przyjaciółki. Że poznały faceta, z którym strasznie chcą mieć dzieci. Ja też poczułam, że to jest ten człowiek. Z Romkiem byłam dziesięć lat, ale nigdy nie było chemii, tej pasji, którą ludzie powinni mieć do siebie" - mówiła Joanna w wywiadzie dla "Vivy".

Douglas zrobił na Joannie spore wrażenie. Douglas Nunes to nie tylko zaradny biznesmen, ale także właściciel firmy produkującej filmy animowane oraz komiksy.

Zobacz też:

Joanna Krupa o częstych rozstaniach z córką. "Zawsze jest obrażona. Nie chce na mnie nawet popatrzeć"

Mąż Joanny Krupy w szpitalu na oddziale onkologicznym! Wyjawił kulisy

Krzysztof Krawczyk rozstał się ze swoją żoną? "Po rozwodzie wylądowaliśmy w łóżku"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Krupa | Douglas Nunes | Marta Krupa
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy