Reklama

Reklama

Reklama

Shakira kontra Gerard Pique: zaczyna się walka o dzieci. Powinni brać przykład z Cichopek i Hakiela?

Gorąca miłość, dwójka dzieci, brak ślubu i... zdrada. Tak w skrócie wyglądał wieloletni związek Shakiry (45 l.) i Gerarda Pique (35 l.). Rozstanie piłkarza i piosenkarki to jedno z bardziej medialnych wydarzeń (zaraz po rozstaniu Cichopek i Hakiela).

Shakira i Gerard Pique poznali się na planie teledysku do piosenki "Waka Waka" (zobacz!). W 2011 roku Shakira postanowiła podzielić się ze światem swoim szczęściem i dodała zdjęcie na Twitterze z Pique. Zdjęcie podpisała jako "moje słońce". Para doczekała się dwóch synów: Milana (9 l.) i Sashy (7 l.). To właśnie o nich rozpocznie się bój między byłymi partnerami.

Reklama

Shakira i Gerard Pique się rozstają

Shakira odnosząc się do kolejnych plotek o rozstaniu, postanowiła wydać oficjalne oświadczenie. Problem w tym, że nie poinformowała o swoich zamiarach Pique. Wówczas nie było też do końca wiadomo o samych przyczynach rozstania. Hiszpańskie media twierdziły, że 

Gerard Pique miał rzekomo spotykać się z 20-letnią studentką pracującą jako hostessa. Piłkarz poznał ją w jednym z klubów, do których często uczęszczał i wydawał jednego wieczoru nawet 2 tys. euro (10 tys. złotych).

Shakira kontra Gerard Pique: zaczyna się walka o dzieci

Po wyrzuceniu Gerarda z domu, Shakira rozmawia z byłym partnerem wyłącznie za pośrednictwem prawników. Nic dziwnego, ponieważ oboje planują zupełnie inne ścieżki dalszego życia.

Według hiszpańskich mediów, Shakira planuje wyjazd do USA, ale... musi mieć zgodę partnera na wyjazd z dziećmi. Piosenkarka z Kolumbii chciałaby przenieść się do Miami, skąd miałaby też bliżej do swojej rodziny.

Tymczasem Pique nie ma zamiaru rozstawać się z dziećmi i wydać zgody na przeprowadzkę Shakiry. Eksperci twierdzą, że piosenkarka jest na straconej pozycji, jeśli nie dogadają się w sprawie opieki nad dziećmi.

Komu bardziej kibicujecie? Naszym zdaniem Shakira i Gerard Pique powinni brać przykład z Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela.

Zobacz też:

Tak wygląda KOCHANKA Gerarda Pique, który podobno "bardzo cierpi po rozstaniu"

Gerard Pique zdradzał Shakirę już kilka lat temu: "Lubił podjechać od tyłu"

Gerard Pique zwyzywany przez influencerkę: "Słuchaj FRAJERZE. Sława namieszała Ci w głowie"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Shakira | Gerard Pique

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy