Reklama
Reklama

Gerard Pique zwyzywany przez influencerkę: "Słuchaj FRAJERZE. Sława namieszała Ci w głowie"

Gerard Pique (35 l.) nie ma ostatnio dobrej passy. Po doniesieniach prasy o rzekomym romansie i zdradzie Shakiry (45 l.) media nie zostawiają na piłkarzu suchej nitki i co chwilę wypisują kolejne doniesienia na temat jego życia i skandali. Teraz postanowiła go zmiażdżyć influencerka ze Szwecji, Katrin Zytomierska, która zbulwersowana jego zachowaniem zwyzywała go w sieci. O co poszło?

Gerard Pique jest na ustach publiki niemalże na całym świecie, ale nie za sprawą dokonań na boisku, a za sprawą rzekomej zdrady wieloletniej partnerki i matki dzieci, Shakiry (posłuchaj).

Od kiedy gwiazda muzyki pop i piłkarz ogłosili, iż się rozstali po 12-latach związku, to media nie mają wątpliwości, że za rychłym zerwaniem stoją zdrady sportowca. Hiszpański tabloid dotarł ostatnio do klubu, w którym Pique miał się spotykać z domniemaną kochanką, 20-letnią hostessą o imieniu zaczynającym się na literę C.

Reklama

Teraz zagraniczna prasa poszła o krok dalej i fotoreporterzy przyłapali Gerarda na schadzce z inną kobietą, dla której najprawdopodobniej zostawił Shakirę.

Jak się okazuje, nocne spotkania z rzekomą kochanką to nie jedyny temat dotyczący 35-latka, o którym rozpisuj się prasa. Teraz na jaw wyszedł event w Sztokholmie, na którym nie zabrakło zawodnika FC Barcelony.

Podczas imprezy doszło do starcia!

Co się stało?

Gerard Pique zwyzywany przez influencerkę ze Szwecji. O co poszło?

Gerard Pique po rozstaniu z Shakirą miał zająć się imprezowaniem i spędzaniem nocy w klubach. Ostatnio mężczyzna zawitał do Szwecji, gdzie wybrał się na event. Jak donosi portal "Daily Mail" zabawa przebiegła pod hasłem "Brilliant Minds", a 35-latek został tam zaproszony ze względu na swoją firmę "Kosmos", która zajmuje się mediami, sportem oraz rozrywką.

Podczas imprezy został rozpoznany przez lokalną influencerkę i bizneswoman, Katrin Zytomierską. Niestety ich spotkanie nie należało do przyjemnych...

Kobieta poprosiła sportowca, aby ten pozdrowił jej syna. Niestety Pique nie miał na to najmniejszej ochoty i odmówił obcej dla niego kobiecie. Ta, gdy to usłyszała, wpadła w szał i za pośrednictwem mediów społecznościowych zmiażdżyła 35-latka.

"Słuchaj FRAJERZE. Sława namieszała Ci w głowie"

Katrin Zytomierska spotkanie z Pique zrelacjonowała w sieci. Według jej relacji sportowiec w niemiły sposób odmówił jej pozdrowień, które miały być skierowane do jej pociechy. Takie zachowanie bardzo jej się nie spodobało i postanowiła zwyzywać go na Instagramie.

Kobieta uważa, że Gerard jest jedynie "facetem kopiącym piłkę", a na dodatek woda sodowa uderzyła mu do głowy. Influencerka twierdzi również, że "karma wróci do niego".

Katarina do mało przyjemnych słów na temat zawodnika zamieściła jego zdjęcie z tajemniczą blondynką, która jest jego domniemaną kochanką. Zagraniczne media w mig zainteresowały się tym zajściem, a Zytomierska zdążyła już udzielić pierwszego wywiadu.

W rozmowie z katalońskimi dziennikarkami, Loreną Vasquez i Laurą Fa, powiedziała, iż Pique jest "arogancki". Czy to dlatego postanowiła go skompromitować i ujawnić jego schadzkę z anonimową blondynką?

Ładna zemsta za brak pozdrowień dla syna influecnerki?

Gerard Pique: wiek, kariera, rodzina

Gerard Pique urodził się 2 lutego 1987 roku w Barcelonie. Karierę sportową rozpoczął w 2004 roku i od początku uważany był przez trenerów za utalentowanego obrońcę. W kolejnych latach Pique stał się niekwestionowym piłkarzem pierwszego składu zarówno w klubie, jak i reprezentacji Hiszpanii.

Jego ojciec jest prawnikiem, a matka dyrektorką szpitala. Natomiast dziadek sportowca,  Amador Bernabeu, był wiceprezydentem FC Barcelony.

W 20102 roku związał się z Shakirą. Trzy lata później na świecie pojawił się ich pierwszy syn, Milan. Kolejne dziecko przyszło na świat w 2015 roku. Para na początku 2022 roku rozstała się.

Zobaczcie również:

Tyler Sanders nie żyje. Aktor "Fear the Walking Dead" miał zaledwie 18 lat

Ben Stiller na granicy polsko-ukraińskiej! Gwiazdor spotkał się z Wołodymyrem Zełeńskim

Cristiano Ronaldo wypoczywa na jachcie za 30 mln złotych

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Gerard Pique
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama