Reklama
Reklama

Selena Gomez pozuje z Hailey Bieber! Tego nikt się nie spodziewał. "To na pewno nie Photoshop?"

Wygląda na to, że Selena Gomez (była dziewczyna Justina Biebera) oraz Hailey Bieber (żona wokalisty) nareszcie zakopały topór wojenny. Na zdjęciach z gali Academy Museum panie nie szczędziły sobie czułości. Takiego zwrotu akcji nikt się nie spodziewał! "Fajnie utarły nosa obsesyjnym hejterom" - piszą internauci.

Hailey Bieber i Selena Gomez podczas drugiej edycji gali Academy Museum w Los Angeles pokazały klasę i... zapozowały wspólnie do zdjęcia.

Zważając na dotychczasowy głośny konflikt byłej dziewczyny Justina Biebera z jego obecną żoną, dla większości fanów taki zwrot akcji jest wręcz nie do pomyślenia!

Reklama

Zwłaszcza, że na wspomnianych zdjęciach panie nie szczędzą sobie czułości

Czyżby Selena w trakcie tworzenia filmu dokumentalnego o swoim życiu postanowiła na dobre rozliczyć się z przeszłością?

Selena Gomez i Hailey Bieber pogodziły się?

Przypomnijmy, że Selena Gomez przez kilka lat była w burzliwym związku z Justinem Bieberem. Słuchacze mieli wrażenie, że to właśnie oni są sobie przeznaczeni i doszukiwali się w tekstach jej piosenek powiązań z głośnym rozstaniem pary. 

Dodatkowo fani mieli za złe Hailey, że modelka rozbiła związek "Jeleny" (jak pieszczotliwie nazywali Justina i Selenę), doprowadzając artystkę do załamania nerwowego. 

Wszelkie nadzieje związane z powrotem Justina i Seleny do siebie rozwiało małżeństwo muzyka z Hailey Bieber, którą poznał za kulisami jeszcze jako nastolatek. 

"Kiedy zaczęliśmy się spotykać, Justin nie był z nikim związany - ani przed, ani w trakcie. Nigdy nie zniszczyłabym czyjegoś związku. Nie tak mnie wychowano. Wiem, że czasem ludzie się rozstają i potem znowu do siebie wracają, ale oni zamknęli ten rozdział i była to zdrowa decyzja" - ujawniła Hailey w ponadgodzinnym odcinku podcastu "Call Her Daddy".

Przy okazji internauci zgodnie zauważyli, że niezależnie od tego, czy było to celowe działanie wizerunkowe przed premierą dokumentu Seleny Gomez "My Mind and me", czy też spontaniczne zachowanie, z pewnością dziewczyny utarły nim nosa wszystkim hejterom.

Myślicie, że naprawdę się pogodziły?

"Szpila wbita w psychofanów związku Seleny i Justina!",

"Super zagranie, to bez znaczenia czy to akcja PR czy spontan. Najważniejsze, że w świat poszła informacja o tym, że obie panie nie żywią do siebie urazy",

"Świat się uzdrawia" - piszą poruszeni fani. 

Zobacz też:

Poruszona Selena Gomez wyznaje: "Jestem wdzięczna za to, że żyję"

Hailey Bieber w wywiadzie wraca do Seleny i... rozgrzebuje stare brudy. Ma wyrzuty sumienia?

Selena Gomez o standardach piękna: "Nie obchodzi mnie moja waga". Skomentowała wizytę w fast foodzie

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Selena Gomez | Hailey Bieber
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy