Reklama
Reklama

Selena Gomez o standardach piękna: "Nie obchodzi mnie moja waga". Skomentowała wizytę w fast foodzie

Selena Gomez (29 l.) zwróciła się do fanów na TikToku, poruszając temat swojego wyglądu. Gwiazda została ostatnio przyłapana na wizycie w jednej z sieci fast foodów, a hejterzy skrytykowali jej figurę. Dosadnie odpowiedziała im, co sądzi o takich komentarzach. "Jestem idealna taka, jaka jestem" - podsumowała.

Selena Gomez nie ukrywa, że zmaga się z problemami psychicznymi. W 2016 roku całkowicie zniknęła z show-biznesu, aby zadbać o swoje zdrowie, ponieważ w wyniku operacji i zmagań z toczniem cierpiała na ataki paniki i depresję

Przyznała się też, że zmaga się chorobą afektywną-dwubiegunową

Gwiazda razem z mamą planuje założyć firmę, która będzie pomagała ludziom zmagającymi się z podobnymi problemami.

Reklama

Selena Gomez o swojej figurze. Odpowiedziała na krytykę

Nie jest łatwo być na świeczniku, kiedy cały czas słyszy się krytyczne komentarze ze strony hejterów, zwłaszcza te dotyczące wyglądu. Ciało artystki uległo widocznej zmianie, kiedy była zmuszona przyjmować leki. Nagle przestała mieścić się w typowych "standardach piękna" dyktowanych przez Instagram.

Selena została ostatnio przyłapana na wizycie w jednej z amerykańskich sieciówek z fast foodem i postanowiła wytłumaczyć się z tego na swoim TikToku.

Następnie Selena stwierdziła, że zawsze znajdą się krytycy, którym nie będzie podobała się jej figura, dlatego nie zamierza się nimi dłużej przejmować.

Zobacz też:

Cichopek zabrała dzieci i wyleciała z kraju

Miss Polonia 97 skończyła u boku znanego piłkarza. Zaskakujące, co dziś robi

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Selena Gomez
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy