Przejdź na stronę główną Interia.pl

Sebastian Fabijański jest zazdrosny o kontakty Olgi Bołądź z Mikołajem Roznerskim?

​Dopiero co się ze sobą związali, a już przechodzą poważniejszy kryzys? Jak donosi jeden z tabloidów, Sebastian Fabijański (30 l.) jest zazdrosny o kontakty Olgi Bołądź (33 l.) z jej byłym facetem, Mikołajem Roznerskim (33 l.).

Kilka miesięcy temu media obiegła wieść, że Olga Bołądź związała się z Sebastianem Fabijańskim. Nowa para pojawiła się nawet razem na dwóch imprezach, czym ostatecznie chyba potwierdziła plotki. 

Reklama

Później w prasie można było wyczytać, że zakochani zdecydowali się zamieszkać wspólnie. Teraz spędzają dużo czasu razem i mogą wreszcie się sobą nacieszyć. 

Jest jednak jeden problem - ponoć Sebastian jest zazdrosny o kontakty Olgi z Mikołajem Roznerskim, z którym ta była niegdyś związana. Jak czytamy w "Fakcie", były facet aktorki nie raz odwiedza synka Bołądź. Co prawda chłopiec nie jest jego biologicznym dzieckiem, ale czuje się z nim bardzo związany. 

"Nie dość, że Sebie wypada akceptować obecność biologicznego ojca dziecka, to jeszcze musi znosić towarzystwo Roznerskiego, do którego nie pała sympatią. W końcu nie wytrzymał i zaczął się awanturować" - opowiada informator tabloidu. 

Co na to Bołądź? Podobno wcale nie ma zamiaru ulegać. Wytłumaczyła ukochanemu, że nie ma powodów do złości i poleciła mu zaakceptować tę sytuację. 

Wydaje się, że Fabijański faktycznie nie ma się o co martwić, bo przecież Roznerski ma już nową miłość. Z Marceliną Zawadzką (28 l.) tworzą szczęśliwą parę i nie zanosi się, żeby cokolwiek w tym względzie miało się zmienić.

pomponik.pl

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje