Reklama
Reklama

Sandra Kubicka w nieodpowiednich butach. Internauci przestrzegają modelkę! "Widać, że sprawiają ból"

Sandra Kubicka (27 l.) pokazała się ostatnio w stylizacji na niedzielny obiad. Zdjęcie zrobione tuż przed wyjściem opublikowała na Instagramie. Wielbiciele modelki zwrócili uwagę na pewien drobny szczegół. Kubicka wybrała nieodpowiednie obuwie? W komentarzach burza. Sama zainteresowana odpowiedziała na wątpliwości obserwatorów. O co poszło?

Sandra Kubicka w dziwnych butach zmierza na obiad

Sandra Kubicka chętnie dzieli się swoim życiem w sieci. Ostatnio pozując tuż obok drzwi, zaprezentowała się w kolorowej, wzorzystej sukience na ramiączkach, która na pierwszy rzut oka wygląda na wyjątkowo letnią kreację. Modelka dobrała do niej różowe klapki na wysokim słupku. To właśnie na ten element stylizacji zwrócili uwagę fani gwiazdy. Wielu z nich stwierdziło, że tego typu obuwie musi być niewygodne, a przy tym zbyt odkryte jak na tę porę roku.

Sandra nie pozostawiła jej komentarza bez odpowiedzi. Postanowiła wyjaśnić, skąd wzięły się zaczerwienienia na jej stopach. Zrzuciła winę na... swoją pracę?

Reklama

Inni jednak powątpiewali, czy obuwie wybrane przez Kubicką wyjdzie jej na zdrowie, bo za oknem wciąż nie jest tak ciepło, by móc pozwolić sobie na paradowanie w klapkach.

Sandra Kubicka odpowiada na zarzuty o retusz zdjęć

Chociaż większość fanów modelki martwiła się o jej wygodę, nie zabrakło też zdania, że klapki są jedynie ozdobnikiem do zdjęcia. Jedna z internautek zasugerowała, że Kubicka na obiad wyszła w innych butach.

Sandra nie zgodziła się z tą opinią.

A Wy, wierzycie w wersję Sandry?

Zobacz też:

Joanna Opozda przekazała ze szpitala nowe informacje o stanie synka. "Vini jest bardzo dzielny"

Julia Wieniawa tańczy na stole na balijskim dancingu. Co na to Nikodem?

Dorota Gardias potwierdza rozstanie. "Muszę skupić się na córce"

Atak rakietowy ok. 100 km od granicy z Polską. Łuck ostrzelano z terytorium Białorusi

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Sandra Kubicka
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy