Reklama
Reklama

Julia Wieniawa tańczy na stole na balijskim dancingu. Co na to Nikodem?

Julia Wieniawa (23 l.) bawi się w najlepsze na wakacjach na Bali. Moc atrakcji zapewnia jej towarzystwo byłego Mistera Polski - Rafała Jonkisza. Znajomi ostatnio szaleli na balijskim dancingu tak bardzo, że Julka nie mogła się nie pochwalić nagraniem z pamiętnego wieczoru. Zazdrościcie?

Julia Wieniawa tańczy na stole na balijskim dancingu. Co na to Nikodem?

Julia Wieniawa ponad tydzień temu porzuciła warszawskie życie i udała się w egzotyczną podróż na Bali. Jedna z najpopularniejszych postaci rodzimego show-biznesu na bieżąco dzieli się z fanami atrakcjami jakich doświadcza w najdalszych zakątkach globu. Ostatnio pochwaliła się pamiątką-tatuażemktórą zafundowała sobie w jednej z balijskich chat, która ze sterylnością profesjonalnego salonu, miała niewiele wspólnego.

Reklama

Poza kąpielami wodnymi oraz plażowaniem, Julka oddaje się medytacji oraz jodze. Jak na urlop z prawdziwego zdarzenia przystało influencerka pozwoliła sobie na odrobinę szaleństwa i podczas wieczornego wyjścia wskoczyła na stół, tańcząc w rytm Boney M. Ubrana w kostium kąpielowy wywijała w parze z tajemniczym mężczyzną. Przypomnijmy, że aktorka wybrała się na urlop bez swojego ukochanego Nikodema Rozbickiego. Nagranie z tańczącą Julką udostępnił Rafał Jonkisz, który towarzyszy aktorce podczas egzotycznego wypoczynku. Według relacji byłego Mistera Polski nocne pląsy można uznać za udane.

Zwariowany wieczór Julka podsumowała krótko:

Spodziewaliście się, że Julka potrafi się aż tak dobrze bawić?

Zobacz też:

 Anita Werner wspomina pracę w Kijowie i wspiera Ukrainę: "Drodzy obywatele Ukrainy. Bądźcie"

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc

Edyta Górniak staje murem za Kurskim po aferze z TVP! "Ja pracuję ze wszystkimi"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Rafał Jonkisz | Julia Wieniawa
Reklama
Reklama
Reklama