Reklama
Reklama

Tatuatorzy krytykują dziary Wieniawy robione w brudnej chacie przez "pół szamana, pół tatuatora"

Julia Wieniawa (23 l.) spędza obecnie szczęśliwe wakacje na Bali, na które nie zabrała Nikodema. Postanowiła skorzystać z okazji i spełnić swoje marzenie - zrobiła dwa tatuaże. Wieniawa zamieściła relację z wizyty w brudnej chacie szamana-tatuatora na Instastory. No i się zaczęło...

Wakacje, słońce, morze, szaleństwo - wszyscy to znamy. Julia Wieniawa korzysta z uroków rajskiej wyspy i aktywnie zamierza wykorzystać swój pobyt. Postanowiła spełnić jedno ze swoich marzeń - mieć tatuaże. Akurat dobrze się złożyło, że znalazła indonezyjskiego tatuatora, który robił dziarę Stingowi. Niestety, po umieszczeniu relacji na Instagramie, influencerkę zaczęła zalewać fala krytyki. Za co jej się oberwało?

Reklama

Wieniawa robi tatuaż w brudnej chacie szamana

Aktorka i piosenkarka miała robione dziary za pomocą tradycyjnej metody handpoke (metoda, która polega na wbijaniu igły z tuszem bez użycia maszynki w formie malutkich kropek). Tatuaż wykonywał "Sonteng Lombok to słynny tatuażysta, który zrobił podobno tatuaż dla Stinga" - dodała podekscytowana influencerka. Tatuowanie tak się Julii spodobało, że zrobiła sobie od razu drugi wzór.

Krytyka Julii Wieniawy przyszła błyskawicznie. Larum podnieśli fani aktorki, ale też tatuażyści, którzy zobaczyli, w jakich warunkach była tatuowana. 

Wieniawa krytykowana przez tatuatorów

Tatuażyści i salony tatuażu od razu postanowiły skomentować, jak nieodpowiedzialne jest tatuowanie się na wakacjach w niedostosowanych do tego warunkach.

Jak słusznie zauważyła tatuatorka @witaminatWieniawa, która ma na Instagramie @juliawieniawa aż 2 miliony obserwujących, może zainspirować inne osoby do nieodpowiedzialnego tatuowania. Instastory tatuatorki zaczęły też udostępniać osoby, które na co dzień zajmują się ozdabianiem ludzi. Wszyscy zgodnie zauważyli, że kaprys influencerki może nieść konsekwencje zdrowotne.

Pomponik bawi i uczy: jak robić tatuaże? Przede wszystkim w uznanym salonie tatuażu, w sterylnych warunkach, nie na opalonej skórze i w miejscu, które będzie łatwo dostępne do pielęgnacji po wytatuowaniu. Jeśli macie już na sobie swoją wymarzoną dziarę, to nie wolno długo moczyć miejsca (odpada pryszunic, wanna, basen, wszelka sauna, zwłaszcza parowa), nie można też wystawiać dziary bezpośrednio na słońce! Dajcie ranie się wysuszyć i goić.

Julce Pomponik życzy dużo zdrowia!

Zobacz też: 

Antek Królikowski śmieje się z Julii Wieniawy na Instagramie

Magda Gessler dostała bana od Instagrama. Z czym przesadziła?

Agnieszka Woźniak-Starak zdradziła, jak dba o figurę. Wiele zawdzięcza znanej trenerce

POMAGAMY UKRAINIE

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Julia Wieniawa
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy