Reklama

Reklama

Reklama

Stefano Terrazzino jest gotów na ślub Wieniawy i Rozbickiego

Stefano Terrazzino (42 l.) nie tak dawno podzielił się swoimi odczuciami w związku z rozwodem Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela, a już myśli o ślubie swoich znajomych. Czyżby szykował się ślub, o którym nie wie jeszcze opinia publiczna?

Stefano Terrazzino był wstrząśnięty informacją o rozwodzie Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela. Po otarciu łez tancerz myśli już o bardziej pozytywnych okolicznościach. W wywiadzie dla tabloidu wspomniał o ślubie Julii Wieniawy i Nikodema Rozbickiego. Czyżby szykowała się niedługo uroczystość, która wstrząśnie show-biznesem?

Reklama

Stefano Terrazzino o ślubie Julii Wieniawy i Nikodema Rozbickiego

Niedawno Stefano Terrazzino, czyli mieszkający w Polsce włoski tancerz (sprawdź!) z programu "Taniec z Gwiazdami" został zapytany o ewentualny ślub Julii Wieniawy i Nikodema Rozbickiego. Przyjaciel aktorki odpowiedział, że chętnie ułoży dla Julki choreografię do ich pierwszego tańca na weselu.

Tancerz zastanawiał się też, do jakiej piosenki para mogłaby zatańczyć. Wyjawił, że Julia Wieniawa jest ogromną fanką filmu "Dirty Dancing". Nie powiedział jednak, którą dokładnie piosenkę wybrałby na pierwszy taniec: "Time of My Life" Billa Medleya i Jennifer Warnes, czy "Be My Baby" The Ronettes lub "Hungry Eyes" Erica Carmena. Sam Terrazino tak zainspirował się "Dirty Dancing" w wieku 16 lat, że postanowił zostać tancerzem.

Przypomnijmy, że Julia i Nikodem są ze sobą od listopada 2020 roku. Niedługo później zamieszkali ze sobą i wygląda na to, że świetnie się dogadują. Możemy liczyć na ich ślub w tym roku?

Stefano Terrazino o polskich ślubach

Stefano Terrazzino lubi imprezować, ale niekoniecznie przepada za polskimi tradycjami. Wszystko przez... polską gościnność! Jak widać, jego żołądek po latach mieszkania w Polsce nie dostosował się do krajowych tradycji. 

To jeszcze nie koniec! Stefano jest na tyle popularny z programu "Taniec z Gwiazdami", że weselnicy bez trudu go poznają na imprezach weselnych. Wtedy tancerz nie ma lekkiego życia!

Narzekania nie przeszkodziły Stefano wbić się na poprawiny u Izabeli i Adama Małyszów. Czy w takim razie dałby radę na weselu Wieniawy?

Zobacz też:

Julia Wieniawa zaszalała! Spełniła swoje marzenie na Bali!

Koncert "Razem z Ukrainą". Andrzej Seweryn bez cenzury [ZDJĘCIA]

Putin "w lipcu nie będzie już prezydentem Rosji". Jego choroba postępuje

Agnieszka Woźniak-Starak zdradziła, jak dba o figurę. Wiele zawdzięcza znanej trenerce

"Jesteśmy u progu III wojny światowej". Szef RE ostrzega

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Julia Wieniawa | Nikodem Rozbicki | Stefano Terrazzino

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy