Reklama
Reklama

Antek Królikowski śmieje się z Julii Wieniawy na Instagramie

Antek Królikowski i Julia Wieniawa przez krótki czas byli parą. Jak oboje twierdzą, rozminęli się w swoich uczuciach. Patrząc na biedną Joannę Opozdę można stwierdzić, że Julkę spotkało ogromne szczęście, że zerwała z Antkiem. Tymczasem Antek naśmiewa się z Wieniawy na Instagramie!

Julia Wieniawa i Antek Królikowski swojego czasu byli gorącą parą w show-biznesu. Dla Julki ich związek był trampoliną do kariery, którą potem sama świetnie pokierowała. Przedsiębiorcza celebrytka jednak długo nie będzie mogła się pozbyć konotacji z najbardziej nielubianym mężczyzną w Polsce.

Królikowski śmieje się z Wieniawy!

Antoni Królikowski nie ma ostatnio łatwego czasu - tabloidy ciągle go krytykują (pozdrawiamy!), próbuje pogodzić opiekę nad synem Vincentem (którego urodziła Joanna Opozda) z promocją programu, a przecież jeszcze musi znaleźć czas dla kochanki!

Reklama

Internauci zauważyli podczas scrollowania Instagrama, że Antek Królikowski nie przeszedł obojętnie wobec mema ze swoją byłą partnerkąJulia Wieniawa na zdjęciu wygląda na wyjątkowo niezadowoloną. Konto na Instagramie @mniesmieszy_official do zdjęcia dopisało: "Ja po zdaniu sobie sprawy, że dzisiaj też jest dzień".

Faktycznie takie śmieszne? Antek Królikowski najwyraźniej nie mógł się powstrzymać od kliknięcia polubienia w postaci serduszka na Instagramie. Pewnie nie byłoby o tym głośno, gdyby nie tabloidy.

Co Wieniawa mówi o Królikowskim?

Wieniawa po rozstaniu w upadłym celebrytą powiedziała, że: "Po prostu nasz czas się rozminął. Poznałam go trochę za wcześnie. (...) Mieliśmy inne oczekiwania od życia. I inne plany, chociaż nasze osobowości pasowały do siebie. Mamy takie samo poczucie humoru. Uwielbiam z nim rozmawiać. Jestem przy nim bardzo otwarta, a on przede mną. Myślę, że zawsze będziemy najlepszymi przyjaciółmi".

Myślicie, że Julka wybaczy takie naśmiewanie się przez jej ex?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Antoni Królikowski | Julia Wieniawa
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy