Reklama
Reklama
Tylko u nas

​Joanna Opozda i Antek Królikowski to przeszłość. Kim jest kochanka Antka?

Joanna Opozda i Antek Królikowski rozstali się! Ta informacja dosłownie zelektryzowała fanów znanej pary. Przecież dopiero co aktorka urodziła pierwsze dziecko! Okazuje się, że Joanna Opozda nakryła męża na zdradzie z... sąsiadką.

Joanna Opozda i Antek Królikowski: to już koniec

Nasze źródła potwierdzają informacje Pudelka o rozstaniu pary. Co więcej, jak udało nam się dowiedzieć, Antek już od jakiegoś czasu ma inną. Gdy Joanna Opozda w zagrożonej ciąży walczyła o życie swoje i małego Vincenta, Antek randkował swobodnie z inną. Mało tego! Dziewczyna też była z kimś związana, a nawet - według naszych źródeł - zaręczona!

Opozda i Królikowski rozstali się. Kim jest kochanka aktora?

Nasze źródło ze smutkiem dodaje, że "Asia dokładnie wie, kim jest kochanka jej męża". Chodzi o sąsiadkę Izabelę, którą Opozda doskonale zna. Według informacji Pudelka aktor zamieszkał z nową ukochaną i snuje wspólne plany na przyszłość.

Smutny wpis Joanny Opozdy

Reklama

22 lutego aktorka poinformowała w mediach społecznościowych, że została mamą. Posypały się gratulacje, a szczęśliwy ojciec został przyłapany w drodze do szpitala. Jednak, jeśli przyjrzeć się wpisowi aktorki, to można w nim znaleźć kilka informacji, które wskazują, że między nią a ojcem dziecka nie układa się dobrze.

Okazuje się, że para rozstała się jeszcze przed narodzinami synka. Kiedy Asia leżała unieruchomiona w domu, próbując utrzymać ciążę, Antek Królikowski znalazł nową dziewczynę. 

Teraz staje się jasny i czytelny wpis, jaki aktorka zamieściła tuż po porodzie. W tym bardzo osobistym wyznaniu do nowo narodzonego dziecka Joanna Opozda zwracała się tylko do malca. Ani słowem nie wspomniała o ojcu. Nawet nie oznaczyła Antka Królikowskiego we wpisie.

Zobacz też:

Opozda i Królikowski rozstali się!? Wpis aktorki na to wskazuje...

Joanna Opozda komentuje rozstanie z Antkiem!

Macron: Putin był dwulicowy w rozmowach ze mną!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Opozda | Antoni Królikowski
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy