Reklama
Reklama

Opozda i Królikowski rozstali się!? Wpis aktorki na to wskazuje...

​Do mediów dotarła informacja, że Joanna Opozda i Antek Królikowski rozstali się. Dopiero co trzy dni temu przyszedł na świat ich syn Vincent, a tu takie wieści.

Joanna Opozda i Antek Królikowski nie są razem! Co aktorka napisała po porodzie?

Joanna Opozda 22 lutego poinformowała w mediach społecznościowych, że została mamą. Posypały się gratulacje, a szczęśliwy ojciec został przyłapany w drodze do szpitala. Jednak, jeśli przyjrzeć się wpisowi aktorki, to można w nim znaleźć kilka informacji, które wskazują, że między nią a ojcem dziecka nie układa się dobrze.

Okazuje się, że para rozstała się jeszcze przed narodzinami synka. Kiedy Asia leżała unieruchomiona w domu, próbując utrzymać ciążę, Antek Królikowski znalazł nową dziewczynę. 
Teraz staje się jasny i czytelny wpis, jaki aktorka zamieściła tuż po porodzie. W tym bardzo osobistym wyznaniu do nowo narodzonego dziecka Joanna Opozda zwracała się tylko do malca. Ani słowem nie wspomniała o ojcu. Nawet nie oznaczyła Antka Królikowskiego we wpisie.

Reklama

Aktorka już wtedy wspomniała, że od początku ciąży zmaga się z trudnymi sytuacjami i stresem, a syn jej w tym towarzyszył.

Nigdzie aktorka nie wymienia ojca Vincenta. Nie pisze, jak większość matek, że razem oczekiwali przyjścia na świat syna i że oboje się cieszą. Opozda wspomina tylko o sobie i synu. To wiele wyjaśnia.

Myślicie, że rodzice małego Vincenta pogodzą się? Będą jeszcze razem?

Zobacz też:

Joanna Opozda i Antek Królikowski rozstali się? Aż trudno uwierzyć w medialne doniesienia

Sean Penn pozostał w Kijowie! "Zademonstrował odwagę, której brakuje wielu osobom"

Minister spraw zagranicznych Ukrainy: Kijów pod ciężkim ostrzałem armii rosyjskiej

WOJNA ROSJA-UKRAINA. KIJÓW INFORMUJE O 800 ZABITYCH PO STRONIE WROGA


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Opozda | Antoni Królikowski
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy