Reklama
Reklama

Rubikowie na wypasionych wakacjach na Hawajach. Agata pokazała ile płacą za leżak: "Kto bogatemu zabroni?"

Agata (35 l.) i Piotr Rubik (53 l.) znów wybrali się na wakacje. Małżonkowie wraz z córkami wylecieli na Hawaje i wcale nie oszczędzają. Celebrytka ochoczo chwali się widokami i zdradza, ile kosztują takie wczasy. Fani zastanawiają się skąd oni mają pieniądze, dopiero co robili zrzutkę na nową płytę muzyka...

Agata Rubik najbardziej znana jest z tego, że jest żoną Piotra Rubika, który i tak 5-minut sławy ma już dawno za sobą. Główny problem kobiety to dieta, odchudzanie i wykłócanie się w markecie o promocje. Fanki zastanawiają się, dlaczego 35-latka nie pójdzie do pracy, a ta z nich drwi i na prima aprilis "zażartowała", że znalazła pracę u Mai Bohosiewicz, kolejnej etatowej celebrytki.

Reklama

Co prawda Agata do pracy się nie garnie, za to lubi żyć na bogato. Rodzina Rubików niedawno wyleciała na wakacje do Honolulu. Żona dyrygenta ochoczo chwali się drogimi wojażami.

Piotr i Agata Rubik znów na wakacjach

Jeszcze kilka miesięcy temu Rubikowie błagali fanów o to, aby ci pokryli koszty produkcji kolejnej płyty artysty. Utworzyli nawet specjalną zrzutkę i mieli nadzieję, że ciężko pracujący ludzie będą ich sponsorować, podczas gdy oni wiodą wygodne życie w wielkiej willi.

Duża część publiki zastanawia się, skąd małżonkowie mają pieniądze na drogie wakacje za granicą, skoro nie stać ich na wyprodukowanie płyty. Jak się okazuje, wcale nie są tacy biedni, jakich chcieli udawać, a Agata chwali się luksusem na Hawajach.

Nawet wypożyczenie leżaka wiąże się z wydaniem niebagatelnej kwoty!

Zazdrościcie?

Agata Rubik: wiek, kariera, rodzina

Agata Rubik urodziła się 12 grudnia 1986 roku i pochodzi z Wrocławia. Od młodości związana była z modelingiem, ale na swoim koncie ma również przygodę z aktorstwem. W 2004 roku wystąpiła w filmie "Rh+".

Podczas konkursu Miss Polonia poznała swojego przyszłego męża, Piotra Rubika. Para w 2008 roku wzięła ślub, a na świecie powitali dwie córki: Helenę i Alicję. 

Zobaczcie również:

Agata Rubik ujawniła nieznane kulisy ślubu z Piotrem. Nietrafione prezenty i wpadka podczas wesela!

Agata i Piotr Rubikowie. Złośliwi wytykali im różnicę wieku, a oni nadal są razem!

Agata Rubik pokazała zdjęcie z córkami. Jak siostry!


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Piotr Rubik | Agata Rubik
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy