Reklama
Reklama

Agata i Piotr Rubikowie. Złośliwi wytykali im różnicę wieku, a oni nadal są razem!

Jego ukochana przyszła na świat, kiedy on był osiemnastolatkiem. Agata Rubik (36 l.) i Piotr Rubik (53 l.) udowadniają, że małżeństwo ze sporą różnicą wieku może być udane. Jak to się zaczęło i jak toczyła się ich relacja? Przypominamy historię tej pary.

Agata Rubik, z panieńskiego Paskudzka, słynie przede wszystkim z bycia żoną znanego męża. Była modelką i aktorką. Z kolei Piotr Rubik jest dyrygentem i kompozytorem muzyki pop, filmowej i teatralnej.

Agata i Piotr Rubikowie: jak się poznali?

W 2005 roku Agata Paskudzka brała udział w wyborach Miss Polonia, w których zajęła trzecie miejsce. Natomiast Piotr Rubik podczas tego wydarzenia zajmował się oprawą muzyczną. Paskudzka zwróciła uwagę kompozytora do takiego stopnia, że wyznał jej na osobności, że bez względu na ocenę jury, ona i tak jest najpiękniejsza. Rubik miał wtedy 37 lat, a Agata - 19. 

Reklama

Rubik porzucił Warszawę i wyprowadził się do Wrocławia, by móc spędzać więcej czasu ze swoją ukochaną.

Agata i Piotr Rubikowie: ślub pomimo sporej różnicy wieku

W 2008 roku stanęli na ślubnym kobiercu we Wrocławiu. Początkowo ślub miał odbyć się w katedrze, jednak ostatecznie miał on miejsce w małym kościele, który był zamknięty dla licznych paparazzi, którzy przyjechali aż z Warszawy. Podczas ceremonii śpiewał chór Rubika. Panna młoda była ubrana w jedwabną suknię projektu duetu Paprocki & Brzozowski, a pan młody miał na sobie niebieski garnitur.

Agata i Piotr Rubik: dzieci

Niecały rok po ślubie na świat przyszła ich pierwsza córka Helena. W 2013 roku para powitała drugą córkę, Alicję. Obydwie dziewczynki wdały się w swoją mamę.

Rodzina wydaje się bardzo szczęśliwa. Widać to szczególnie na filmikach, które publikują w social mediach. Najczęściej na nich tańczą, wygłupiają się - po prostu cieszą się swoją obecnością. 

Agata i Piotr Rubik: co sądzą o sporej różnicy wieku pomiędzy nimi?

Agata jest młodsza od swojego męża prawie o 19 lat. Na parze jednak ta różnica wieku nigdy nie robiła wrażenia. W "Dzień Dobry TVN" Agata Rubik wspominała o swoich uczuciach, kiedy czytała nieprzychylną prasę o jej relacji z Piotrem: 

"Przypominam sobie moją reakcję, kiedy na samym początku wspólnej drogi zaczęły pojawiać się pierwsze artykuły, a pod nimi komentarze. Ocenie podlegała oczywiście różnica wieku, ale też wygląd. Dodatkowo wiele osób wyżywało się na nas i wróżyło niedługą wspólną przyszłość. Pamiętam, że bardziej się z tego śmiałam, niż tym przejmowałam. To było dla mnie niesamowite, że można pisać takie głupoty. Często tak mam, że jeżeli coś wykracza poza mój obszar zrozumienia, to po prostu się z tego śmieję".Mimo że ich ślub odbył się 13 lat temu, nadal pojawiają się negatywne komentarze odnośnie ich związku. Oboje jednak podkreślają, że wiek nie ma znaczenia i nie uważają, aby był on przeszkodą w budowaniu pełnego miłości związku. Zgadzacie się z nimi? Myślicie, że 19 lat to zbyt duża różnica wieku?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agata Rubik | Piotr Rubik
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy