Reklama

Reklama

Reklama

Agata Rubik chwali się efektami diety. Widać kolosalną różnicę?

Agata Rubik (36 l.) to mama dwóch pociech oraz żona Piotra Rubika. Jednym z noworocznych postanowień influencerki było zrzucenie "zbędnych kilogramów". Minęły prawie trzy miesiące od kiedy Agata dba o sylwetkę, dlatego była modelka postanowiła pochwalić się efektami cudownej diety. Widać efekty?

Agata Rubik chwali się efektami diety. Widać kolosalną różnicę?

Agata Rubik swoją karierę w mediach rozpoczęła jeszcze jako uczennica liceum, gdy startowała w konkursach piękności. To podczas jednej z tego typu imprez w 2005 roku poznała swojego przyszłego męża - Piotra Rubika. Celebrytka w ostatnim czasie zatęskniła za szczupłą figurą dwudziestolatki i zainspirowana sylwestrowymi postanowieniami rozpoczęła dietę odchudzającą. Jej celem było zobaczenie na wyświetlaczu łazienkowej wagi mniej niż 60 kilogramów.

Reklama

Celebrytka od początku nowego roku informowała swoich fanów, że walczy o zgrabną sylwetkę. Szczupła Agata na bieżąco dzieliła się postępami w odchudzaniu, choć jej obserwatorzy zapewniali, że influencerka wygląda bardzo dobrze. 

Po trzech miesiącach ciężkiej pracy dziś nastał czas podsumowań. Zadowolona z siebie żona dyrygenta postanowiła ujawnić rezultaty cudownej diety.

Celebrytka nie chciała zrezygnować z ulubionych przekąsek, jednak postawiła na zdrową dietę oraz regularny ruch. Przypomnijmy, że waga, która zaczęła denerwować żonę Piotra Rubika, wynosiła 64,6 kg, przy wzroście 173 cm, o czym bez wahania poinformowała na swoich social mediach.

Zobacz też:

Wersow rzuca studia prawnicze na 5. roku!? "Do niczego nie jest mi to potrzebne!"

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

Anonymous zhakowali firmę Nestle. Wykradli obszerny pakiet danych

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Piotr Rubik | Agata Rubik

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy